26/10/2019 Cumartesi tarihli ATV-Kim Milyoner Olmak İster sorusu...

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,209
3,856
Osmaniye
26/10/2019 tarihinde Atv Televizyonunda yayınlanan Kim Milyoner Olmak İster isimli yarışmada James Bond filmleri ile ilgili bir soru vardı:

"Hangi aktör James Bond'u sinemada diğerlerinden daha önce canlandırmıştır?''

WXPrpQ.png

Konuyla ilgili olarak sayın oktay_izm'in forumda 3 Ağustos 2019 tarihinde 58. Oyuncuyu Tanıdınız mı? isimli paylaşımında sorduğu James Bond filmi ile ilgili olarak bende James Bond filmleri ile ilgili küçük bir bilgi paylaşımda bulunmuştum. Oktay_izm ve Baltimora haricinde başka üye okudu mu bilinmez ancak bilgi bilgidir ve bilgi güçtür. Bakarsınız hiç rastlamadığınız bir yerde size kazanç getirebilir. :)

Linke şuradan ulaşabilirsiniz :)

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,353
Kesinlikle üstadım bilgi güçtür.
Biri bizi gözetliyor.
Forumun yakın takipte olduğunu düşünüyorum.
En yakın örneği benim açtığım bir konu vardı Çizgi Romanlarda ikinci Adamsallık Sorunu.
Gölgede kalan ,geriye itilen ikinci adamların çektikleri acı,ızdırap ve uğradıkları haksızlığı hicvetmeye çalışmıştık Sevgili Scanfan bu konuya Tarkan karikatürü eklemiş ve Atıl kurt atıl kurt hiç katıl kurt dediğin yok şeklinde bir karikatür paylaşmıştı.
Sonuçta bir kaç hafta geçmeden aynı konu ve karikatür ekranlara skeç olarak yansımış ve sanırım forumda da paylaşılmıştı.
Benzer bir durum mizah dergilerinde yaşanmıştı.
Açtığımız konuların çok sıkı takipte olduğuna eminim.
Belki benzer şeylerde düşünmüşüzdür.
İhtimal.
Çok teşekkür ederim üstadım.