Filmlerdeki En Berbat Ama En Eğlenceli Dövüş Sahneleri

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

"Dünyayı Kurtaran Adam" Bunların Yanında Sanat Filmi Gibi Kalır!

Eskiden beri söylenegelen bir şehir efsanesi vardır: Cüneyt Arkın'ın başrolünde oynadığı "Dünyayı Kurtaran Adam" filmi aynı zamanda dünyanın en kötü filmi seçilmiş ve videoları Batı'daki sinema okullarında eğitim gören öğrenciler arasıda elden ele dolaşıyormuş, ve denildiğine göre öğrenciler için "kötü film nasıl yapılır"a bir örnek teşkil ediyormuş, sakın böyle film yapmayın diye. Bu söylenenleri haklı çıkaracak bazı bilgilere rastlıyordum, ama bir yandan da diğer ülkelerinin filmleri arasında bizimkileri aratmayacak filmler olduğunu duyuyor, zaman zaman da bazılarını seyrediyordum. Ancak aşağıdaki Youtube videosuna rastladıktan sonra bundan böyle bizim filmlere laf etmemeye karar verdim. "Dünyayı Kurtaran Adam" bunların yanında sütten çıkmış ak kaşık sayılır. Mesele aşağıdaki klipte sunulan filmlerden birinde adam kendi karnını kesiyor ve dışarı çıkarttığı kendi bağırsaklarıyla rakibini boğmaya çalışıyordu!

En_K_t_Fight_scenes_10_film.jpg

Son düzenleme:

Lichtenberg

Aktif Üye
16 Tem 2011
471
1,695
Benim favorim yokmuş: "Uzay Yolu" dizisinde Kaptan Kirk'in "Gorn" adlı antropomorf sürüngenimsi yaratıkla efsane ağır çekim dövüşü :Ğ :Ğ