Lucifer - NIRVANA - [ Ing ] - VERTIGO

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,435
Arsivimde Vertigo'nun yayinladigi Lucifer serisini buldum ve sanirim evvelce paylasilmamis ... Degisik bir cizim ve suluboya teknigi ... Bu 53 sayfalik bolum tek macera ... Bunun disinda 3 bolumluk The Morningstar Option isimli 3 bolumluk macera ile ; 75 bolumluk Lucifer serisi var... Ayri ayri sanatcilarin elinden ciktigini soyleyebilirim . Gelecek ilgi ve istege gore onlarida paylasabilirim . Bayramlar bizlere paylasmanin ne kadar guzel oldugunu gosteriyor ... ;)
:wbtr::wbtr::wbtr:
lucifernirvanac01.jpg

lucifernirvanap05.jpg

lucifernirvanap20.jpg

:wbtr::wbtr::wbtr:
LINK:

Moderatör tarafında düzenlendi:

cngz1

Aktif Üye
3 Ara 2011
392
9,657
İstanbul
Çizgi romanda Suluboya ve lavi tekniği kullanılmış. Gerçekten mükemmel her sayfası tablo gibi Teşekkürler Mimar 777

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,290
4,461
Sevgili mimar kardeşim ben mesaj yazdığımı zannediyordum ama benim bilgisayar benimle aynı fikirde değil anlaşılan....
Sevgili kardeşim çok güzel resimler hakikaten birer tablo gibi.Paylaştığın için çok teşekkür ederim,en iyi akşamlar.

Son düzenleme:

cobra

Süper Üye
23 Kas 2009
528
1,397
Lucifer serisi direk olarak Neil Gaiman'ın muhteşem Sandman serisinden çıkmış bir Spin-off serisidir. dördüncü kitap Sisler Mevsimi (Season of Mists) öyküsünden sonra Lucifer'in maceralarını konu alır , en az Sandman kadar kaliteli bir seridir.