Y: The last Man

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,078
36,679
İstanbul
Y: The last Man​
(Dil: İngilizce)​

2002 Eylül'ünden itibaren Vertigo tarafından yayımlanmaya başlanan çizgi romanın yazarı Brian K. Vaughan ve çizerleri Pia Guerra, Goran Sudzuka ve Paul Chadwick’dır. Toplam 60 sayı yayımlanan serinin kapak resimleri çoğunlukla J. G. Jones ve Massimo Carnevale tarafından hazırlanmıştır. Mart 2008’de final sayısının yayımlanmasıyla seri tamamlanmıştır.

Memeli canlıların erkekleri aniden ölürler. Tek istisna New York’da yaşayan Yorick Brown ve onun erkek maymunu Ampersand’dir. Erkek ölümlerinin yol açtığı felaketler nedeniyle pek çok kadın da yaşamını yitirir. Altyapı çöker, toplum kargaşaya sürüklenir. Erkeklerin yokluğuyla baş etmeye çalışan kadınlar, acil ve büyük bir bilimsel keşif ya da olağanüstü bir gelişme olmaması durumunda insan ırkının yok olmağa mahkum olduğunu düşünürler…

2005 Eisner En İyi Yazar Ödülü
2008 Eisner En iyi Çizer Ödülü
2008 Eisner Devam Eden En İyi Seri Ödülü
2008 En İyi Grafik Öyküsü Dalında Hugo Ödülü adaylığı​

23300x460.jpg
32300x460.jpg
57300x460.jpg

Son düzenleme:

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,482
Teşekkürler dostum.
Bakalım bu akşam ilk cildi açıp okumaya başlayacağım.
İlginç bir konu .
Karakterler de güzelse uzun soluklu bir macera keyfi yaşatabilir.
Ellerine sağlık.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
çok güzel bir çizgi roman . bunu çd'na kazandıran direnc11'e teşekkürlerimi sunuyorum.
kitaba gelirsek şuan 4.ciltteyim ve hikayeyi çok sevdim.her zaman böyle hikayeleri bulmak kolay olmuyor.
merak ettiklerinizi de buraya yazın arkadaşlar okuyup cevaplayabilelim . herkese teşekkürler.keyifli okumalar

Son düzenleme:

ali_ihsan

Yeni Üye
12 Ağu 2015
18
21
merhaba ben de 19. bölümü açamadım başjka açamayan varsa şu linkte mevcut:

(c19 yerine c"istediğiniz bölüm no" yazınca hepsi çıkıyor)

paylaşımı için direnç 11 arkadaşa teşekkürler gönderiyorum

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
arkadaşlar öncelikle herkese selam !! Bir sorum olucaktı . Arama bölümüne tıklıyorum ---> Gelişmiş arama yap seçeneğine tıklıyorum ve kelimelerde ara bölümüne Y:the last man yazıyorum . Amacım bu çizgiroman hakkında yazılan tüm konuları veya forumları vb. görmek ama istediğimi bulamıyorum .Arama kriterine uygun sonuç bulunamadı yazıyor . Bana bu konuda yardım eder misiniz ?? Teşekkürler şimdiden .

zubizaretta23

Yeni Üye
16 Eyl 2021
1
1
9 yıl olmuş ama yükleyen arkadaşın ellerine sağlık, işi rast gitsin. 31-35 bölümlerinin linki kurbağa olmuş, onu bulma imkanı olan arkadaş varsa büyük hayır işler... Sevgiler saygılar...

ed86

Süper Üye
3 Kas 2018
824
1,609
Getcomics sitesinde bulabilirsiniz. Bu arada bunun Türkçe sayılarını internet üzerinden bulmak zor. Bir kez de bu başlıkta yazayım da, belki yetkililer görürde Amazon ve d&r gibi sitelerden edinebiliriz.