Hones

Guest
11 Nis 2009
3,044
10,053
American Vampire
(Dil: İngilizce)

av1eoe.jpg
av2gyg.jpg

American Vampire 31

Moderatör tarafında düzenlendi:

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,642
amvam.jpg

American Vampire-Ongoing
CBR | Ongoing | English | Password: Alpha_Draconis

Issue 1 to 30 including Survival of the Fittest
Download:

Issue 31-32-33-34 Onwards
Download:

azizelaziz

Çeviri & Balonlama
11 May 2012
203
6,684
Herkese selamlar...
Bu serinin neden çeviri - balonlaması yok?Telif problemi mi var?

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,437
Stephen King -American Vampire -01 [ ıngılızce ]

DOSTLAR ; STEPHEN KING'I COK TUTARIM HELE CIZGI ROMANA DONMUSSE APAYRI GUZEL... LUTFEN BAKIN EGER EVVELCE YAYINLANMISSA BENI UYARIN... ELIMDE DEGERLI CIZIMLERLE YARATILMIS STEPHEN KING ROMANLARI VAR PAYLASMAK ISTERIM AMA TEKRAR PAYLASMAYAYIM.
americanvampire0010001a.jpg

americanvampire0010001bjimleevariant.jpg

:wbtr::wbtr::wbtr:

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,124
Paylaşmaya devam edin lütfen. Sayın Mimar 777 daha önce paylaşılmadı.

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,437
Sevgılı yonetıcım ;
az once baktım vertıgo yayınları ıcınde amerıkan vampırı var gıbı... Genede emın olup oyle paylasıma devam edecegım... Bu arada elımde 100'un uzerınde stephen kıng cızgı romanı var onlarıda kontrol edıp paylasmak ısterım ... Aslında sıtemızın gırıs sayfasına bır arama kısmı olsa ve oraya kıtap yada yazar adı yazarak sıtede olup olmadıgını gorerek kıtap paylasımı yapmak daha saglıklı olurdu... Teklıf ederım ...

mimar777

Süper Üye
1 Tem 2013
586
3,437
Tolgam az once uyardı ; gozum hep google 'dakı arama bosluguna alıstıgı ıcın yukarıda arama yazısını gormemısım ... Uykudan uyandım sımdı tekrarsın paylasım kolay olacak.

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,090
36,765
İstanbul
Sevgılı yonetıcım ;
az once baktım vertıgo yayınları ıcınde amerıkan vampırı var gıbı... Genede emın olup oyle paylasıma devam edecegım... Bu arada elımde 100'un uzerınde stephen kıng cızgı romanı var onlarıda kontrol edıp paylasmak ısterım ... Aslında sıtemızın gırıs sayfasına bır arama kısmı olsa ve oraya kıtap yada yazar adı yazarak sıtede olup olmadıgını gorerek kıtap paylasımı yapmak daha saglıklı olurdu... Teklıf ederım ...

Sevgili üstadım,

İşaret ettiğin gibi bu çizgi roman forumumuzda mevcut. Senin açtığın konuyu da an itibariyle serinin otuz sayısını içeren başlığı altına taşıdım. Arama sekmesini keşfettiğin için bundan sonra daha az sıkıntı çekersin. Konu açarken iki tane ricam olacak üstadım senden:

1) Lütfen konu başlıklarını İngilizce karakterlerle verelim. Böyle yapmazsan paylaşımlarına arama motoru ile ulaşmak güçleşir. "American Vampire" yerine "Amerıcan Vampıre" yazarsan ben örneğin "vampire" diye arama yaparsam senin açtığın konu listelenmez. Bu paylaşımında ben gerekli düzeltmeyi yaptım. Fark ettikçe de zaman zaman yapıyorum. Bundan sonrakilerde bu hususa da dikkat edersen sevinirim, üstadım.

2) Yabancı dil paylaşımlarında gruplamalar yayınevi bazında. Bu nedenle konuyu ilgili yayınevi başlıklarının altında (bu örnekte Vertigo'da) açabilirsen yine daha derli toplu bir erişim olanağına sahip olabiliriz. Yayınevi tespit edilemiyorsa ya da ilgili yayınevi forumda bir başlık olarak mevcut değilse şu anda yaptığın gibi Yabancı Dilde Çizgi Romanlar başlığının altına açabilirsin.

Tüm katkıların için çok teşekkür ediyor, yenilerini merakla bekliyorum.

Sevgiler, saygılar.

harry potter fanatiği

Kıdemli Üye
7 Eki 2014
129
912
istanbul
arkadaşlar her roman maalesef türkçemize çevrilemiyor ancak siz de kitapçılardan sözlük alarak okuyabilirsiniz . bilmediğiniz ya da anlamadığınız kelimeleri ordan bakarak daha iyi kavrayabilirsiniz.keyifli okumalar

Son düzenleme: