Vampirella 1977 Ağustos..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır
Bu günki işi yarına bırakmayayım dedim geçde olsa yayına hazır.
Değerli kahraman dostumuz İlkhan Tok arşivinden.:)
İçinde bilimkurgu içerikli maceralar muhteşem.
Uzay1999 bölümü süperdi.
Korkmadan okunacak tarzda olmuş.iyi seyirler.

001lhl.jpg

003rhr.jpg

019oqo.jpg

En favorim
027lxl.jpg

Mediafire

Alternatif

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,615
hiçbiryerde :)
vampirella'lara rastlardım onbeş yaşlarımda,
yani otuz yıl önce... o zaman da hep bir burukluk hissederdim okuyunca,
kızcağız tam bir kahraman değil diye..
dergide birkaç değişik tip vardı ve kaale almazdım pek...
o zaman bir tam macerayı bile okumamışımdır diye hatırlıyorum,
şimdi de öyle...
ama fakat güzel hatun,bu yetiyor onu "uzaktan" sevmeme........
teşekkürler ilhan,teşekkürler ali...

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
29,028
Mersin
bence çok degerli ve nadide bir kitap, kahvenin kreması tom braks olmuştu buda yanına pastası oldu, üşenmeyip bunuda bizlere yetiştirdigin için çok teşekkürler büyükbeyaz dostum

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,639
Teşekkürler Büyükbeyaz , indirip okudum . Bilimkurgu öyküleri muhteşem dediğin kadar varmış. Arşivde yerini aldı.

Melih41

Yönetici
4 Ağu 2012
3,698
47,959
Çok teşekkürler Büyükbeyaz, keyifli paylaşımlarını zevkle bunun gibileri tırsa tırsa okuyorum..

ekenciz

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
13 Eyl 2009
2,993
13,518
Vampirella çoğu çizgiromana göre daha güzel baskılı yayınlandı. BU baskılardan daha güzel olarak da siz bize sunuyorsunuz, elleriniz dert görmesin.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Vampirella'nın kapak resimlerini çizenler hakikaten iyi çiziyorlar.Ben işin teknik yönü ile değil de cazibesi ile ilgili olarak söyledim içimden geçenleri,işe teknik olarak bakmak beni çoook aşar...
Sevgili kardeşim çok çok teşekkürler ederim,ellerin dert görmesin,iyi günler dilerim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
:'( Bunlar sevinç göz yaşları, Vampi ya. Açıkcası ben bile ablanın estetik yönüne hayransam diğer arkadaşlar ne dese haklı :). Büyüksünüz ne diyeyim. Sayın İlhan Tok ve arşivine gelince, ben merakımı dün dile getirdim :D. İkinize de çok çok teşekkür.

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Kitap güzel olunca taramada zevkli ve kaliteli oluyor.
güzel emeğinize çok teşekkürler.

Beydaba

Süper Üye
7 Mar 2010
92
446
Tablet aldık çr okuyalım diye yok beceremedim.E-kitabı attım çr'yi atamadım..

bakalım yılbaşında daha fonksiyenel bir şey almayı düşünüyorum o zaman çr manyağı olabileceğim...

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,019
denize sıfır

bakalım yılbaşında daha fonksiyenel bir şey almayı düşünüyorum o zaman çr manyağı olabileceğim...

Usta ne alırsan kullan bizede anlat almak için hep bi kullanan varmı nasıldır öğrenmek istiyoruz.:)

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833

İyi de hocam,israf. Hiç kitabın yerini tutar mı, meret beş duyudan dördüne hitap ediyor. Kitap al en iyisi, biliyorum yer büyük sıkıntı ama... Sen bilirsin :)

Beydaba

Süper Üye
7 Mar 2010
92
446
O kadar marka varken gittim Trident gibi en beceriksiz markayı aldım..Hiç bir program atamıyorum...Küçücük cep telefonunu program manyağı yaptım koskaca tablet uyumsuz diyor başka bir şey demiyor.....

12 Şub 2010
15,006
543,762
Korku'lardan, Vampirella'lardan okumadığım yoktur diyordum

Bu kitap az sayıdaki istisnalardanmış, maceralar da, diğerlerinde sok rastladığım tekrarlardan değilmiş

Sevgili yeryüzü'nün aksine ben, ilk okuduğumdan bu yana çarpıldığım Vampi'nin hastasıyım
" Gerekli Şeyler " in yayınladığı ama ne yazık ki ara verdiği Vampirella'yı çok sevinmiştim

Yine de bu eski Vampirella'lar büyük boyuyla Gerekli Şeyler 'in baskısından daha okunuyor ve daha seyirlik:)

Kısa, ama doyumsuz bir Vampirella macerası, diğerleri de ilk kez okuduğum güzel çizgi maceralar

Tarama da çok iyi olunca değmeyin keyfime

İlkhan Tok ve büyükbeyaz dostlarımıza teşekkürler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Tipik bir korku öyküsü olmasa bile bence bu sayının en başarılı kısa hikayesi "Ziyaret", takip eden "Güneş çarpması" nı da sevdim.

Elinize & kesenize sağlık dostlar.