Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Vampirella (http://www.cizgidiyari.com/forum/vampirella/)
-   -   Vampirella Yetişkinler İçin Heyecan Dergisi Sayı 16 (http://www.cizgidiyari.com/forum/vampirella/42669-vampirella-yetiskinler-icin-heyecan-dergisi-sayi-16-a.html)

Gulyabani 15.Eylül.2011 00:49

Vampirella Yetişkinler İçin Heyecan Dergisi Sayı 16

Değerli dostlar, insan bazı şeyleri yapmayınca bilmiyor. Topu topu "32" sayfa kitap taradım, tarayıcının sıcağından mı yoksa odanın darlığından mı bilmiyorum 1 saat içinde ter içinde kaldım, sürekli tarayıp paylaşım yapan arkadaşların çektiklerini bu yazıyı balkonda hafif esen rüzfar altında yazarken daha iyi anlıyorum. Yüzlerle belki de binlerle ifade edilen sayıda tarama yapmak için müthiş bir kişisel motivasyon lağzım, çünkü bu işin başka bir motivasyonu yok. Kendilerine (arada bir isim unutup mahcup olmayayım diye isim vermiyorum ama bilen biliyor zaten kim olduklarını) hepinizin huzurunda bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgi & Saygı

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

cemalnacitolga 15.Eylül.2011 00:53

Elinize Emeğinize Sağlık,
Çok Teşekkürler.

savok 15.Eylül.2011 01:20

Bu tarama işi sahne tozu yutmak diye bir kavram vardır ya ona benzer
insan bir kez tutulmaya görsün bağımlılar gibi nöbetler geçirmeye başlar
İşin şakası bu..
kendi adıma en az aldığım kadar verebilmek amacı ile taramaya başladım..
Sonra devamı geldi..
Sanırım ikinci tarama ancak ilki ile arasında dağlar kadar olumlu yönde fark var..
Emeğin için sonsuz teşekkürler..
Kışın daha az terlemeli taramalar dileklerimle..
Sevgilerimle..

ccahitkar 15.Eylül.2011 01:30

Tarama tozu yutanlara gönülden teşekkür ederim.Bu işin zorluğunu anlamamak mümkün değil sabır isteyen bir iş.Ama geleceğe değerli bir imza attığınızdan şüpheniz olmasın.

{denizci}268 15.Eylül.2011 02:58

bizden de size saygılar selamlar.

kinowa 15.Eylül.2011 03:18

Alıntı:

Gulyabani´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 143042)
Değerli dostlar, insan bazı şeyleri yapmayınca bilmiyor. Topu topu "32" sayfa kitap taradım, tarayıcının sıcağından mı yoksa odanın darlığından mı bilmiyorum 1 saat içinde ter içinde kaldım, sürekli tarayıp paylaşım yapan arkadaşların çektiklerini bu yazıyı balkonda hafif esen rüzfar altında yazarken daha iyi anlıyorum. Yüzlerle belki de binlerle ifade edilen sayıda tarama yapmak için müthiş bir kişisel motivasyon lağzım, çünkü bu işin başka bir motivasyonu yok. Kendilerine (arada bir isim unutup mahcup olmayayım diye isim vermiyorum ama bilen biliyor zaten kim olduklarını) hepinizin huzurunda bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgi & Saygı

çok güzel bir yazı olmuş dostum.. kendimi buldum yazında (Tarayan olarak diil hep alıp giden olarak :) hem bu güzel anlatım için hemde zaman ayırıp bizler için taradıgın bu harika kitap için çok çok teşekkürler..

profesör 17.Eylül.2011 14:47

OSYM sorusu, Sevgili gulyabani ' nin teri taramadan mı, cübbelinin elindeki meşalenin sıcağından mı, yoksa gözleri faltaşı gibi açılmış tazenin sıcaklığından mı? Eeee dostlar, gulyabani ameliyat yaparken terini silen hemşirehanımlar var, tarama yaparken de bir asistan lazım bence:).Eline, emeğine, taramalarına sağlık sevgili gulyabani.

timed 18.Eylül.2011 01:56

Sevgili gulyabani abim ,
Ellerinize kollarınıza sağlık. Göz nuru akıttığınız her bir sayfayı büyük keyifle okuyacağım .
Emekleriniz için çok teşekkürler.

zorboy 13.Ocak.2012 19:24

sağol

Ellerine sağlık.Zevkle okuyorum.

ferro 13.Ağustos.2012 15:51

çalışmalarınızda bol serinlik ve sabır diliyorum..teşekkürler..

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 07:32