Vampirella Yetişkinler İçin Heyecan Dergisi Sayı 16

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
21,994
Sarıyer
Değerli dostlar, insan bazı şeyleri yapmayınca bilmiyor. Topu topu "32" sayfa kitap taradım, tarayıcının sıcağından mı yoksa odanın darlığından mı bilmiyorum 1 saat içinde ter içinde kaldım, sürekli tarayıp paylaşım yapan arkadaşların çektiklerini bu yazıyı balkonda hafif esen rüzfar altında yazarken daha iyi anlıyorum. Yüzlerle belki de binlerle ifade edilen sayıda tarama yapmak için müthiş bir kişisel motivasyon lağzım, çünkü bu işin başka bir motivasyonu yok. Kendilerine (arada bir isim unutup mahcup olmayayım diye isim vermiyorum ama bilen biliyor zaten kim olduklarını) hepinizin huzurunda bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgi & Saygı

bwy8eyd345oyegjvr.jpg

Son düzenleme:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,987
83,520
Kasımpaşa
Bu tarama işi sahne tozu yutmak diye bir kavram vardır ya ona benzer
insan bir kez tutulmaya görsün bağımlılar gibi nöbetler geçirmeye başlar
İşin şakası bu..
kendi adıma en az aldığım kadar verebilmek amacı ile taramaya başladım..
Sonra devamı geldi..
Sanırım ikinci tarama ancak ilki ile arasında dağlar kadar olumlu yönde fark var..
Emeğin için sonsuz teşekkürler..
Kışın daha az terlemeli taramalar dileklerimle..
Sevgilerimle..

ccahitkar

Onursal Üye
30 Eki 2010
4,805
2,616
metu
Tarama tozu yutanlara gönülden teşekkür ederim.Bu işin zorluğunu anlamamak mümkün değil sabır isteyen bir iş.Ama geleceğe değerli bir imza attığınızdan şüpheniz olmasın.

kinowa

Süper Üye
5 Nis 2009
2,784
4,394
Değerli dostlar, insan bazı şeyleri yapmayınca bilmiyor. Topu topu "32" sayfa kitap taradım, tarayıcının sıcağından mı yoksa odanın darlığından mı bilmiyorum 1 saat içinde ter içinde kaldım, sürekli tarayıp paylaşım yapan arkadaşların çektiklerini bu yazıyı balkonda hafif esen rüzfar altında yazarken daha iyi anlıyorum. Yüzlerle belki de binlerle ifade edilen sayıda tarama yapmak için müthiş bir kişisel motivasyon lağzım, çünkü bu işin başka bir motivasyonu yok. Kendilerine (arada bir isim unutup mahcup olmayayım diye isim vermiyorum ama bilen biliyor zaten kim olduklarını) hepinizin huzurunda bir kez daha gönülden teşekkür ediyorum.

Sevgi & Saygı

bwy8eyd345oyegjvr.jpg

çok güzel bir yazı olmuş dostum.. kendimi buldum yazında (Tarayan olarak diil hep alıp giden olarak :) hem bu güzel anlatım için hemde zaman ayırıp bizler için taradıgın bu harika kitap için çok çok teşekkürler..

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,578
OSYM sorusu, Sevgili gulyabani ' nin teri taramadan mı, cübbelinin elindeki meşalenin sıcağından mı, yoksa gözleri faltaşı gibi açılmış tazenin sıcaklığından mı? Eeee dostlar, gulyabani ameliyat yaparken terini silen hemşirehanımlar var, tarama yaparken de bir asistan lazım bence:).Eline, emeğine, taramalarına sağlık sevgili gulyabani.

timed

Onursal Üye
19 Eki 2009
2,330
9,479
Sevgili gulyabani abim ,
Ellerinize kollarınıza sağlık. Göz nuru akıttığınız her bir sayfayı büyük keyifle okuyacağım .
Emekleriniz için çok teşekkürler.