bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
IMG_0001-114.jpg

Tay Yayınları tarafından yayımlanan Vampirella serisinin bu sayısının kapağında hiç bir yerde yayımlanmamış maceralar içerdiği yazmasına rağmen bazı maceralar daha önceki Korku sayılarında yer alan maceralardan oluşturulmuş ve baskı kalitesi maalesef pek de iyi değil. Farklı olarak Maymunlar Gezegeni isimli öykünün devam bölümü yer alıyor. Tamamı forumumuzda daha önceden Colin dostumuz tarafından verilmişti. Dilerseniz buradan indirebilirsiniz.
şimdilik profesör abimizin arşivinden gelen korku serüvenine bir miktar ara veriyoruz.
Ama serüven devam ediyor.
Keyifli okumalar herkese.

VAMPIRELLA-YÖNETENLER (THE MANIPULATORS), Vampirella (Warren)-64; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Gonzalo Mayo
VAMPIRELLA-YOK EDENLER (THE ERADICATORS), Vampirella (Warren)-64; Yazan: Gerry Boudreau, Çizen: Gonzalo Mayo
KAYIP GEMİ (THE FIEND PLANET), Eerie-29; Yazan: Buddy Saunders, Çizen: Dan Atkins
TELEVİZYON KAHRAMANLARI (OOGIE AND THE JUNKERS), Eerie-70; Yazan: Bill Dubay, Çizen: Esteban Maroto
MAYMUNLAR GEZEGENİ (A TASTE OF THE MUTANT HATE), Planet of the Apes-25; Yazan: Douglas Moench, Çizen: Sonny Trinidad-Yong Montano-Dino Castrillo
ÖLÜME GÖTÜREN GERÇEK (THEM THAR FLAYING THINGS), Creepy-52; Yazan: Greg Potter, Çizen: Jose M. Bea
BİR KİŞİ DAHA VAR (THE FADE-AWAY WALK), Creepy-40; Yazan: Donald F. McGregor, Çizen: Tom Sutton
KIRMIZI GEZEGENDEKİ KIZ (GIRL ON THE RED ASTEROID), Vampirella (Warren)-64; Yazan: Don Glut, Çizen: Bill Dubay
KADIN DÜŞMANLIĞI (Homongolos) (THIRD PERSON SINGULAR), Eerie-80; Yazan: Bruce Jones, Çizen: Luis Bermejo
BUZUL ÜLKESİ (ICE WORLD), Eerie-32; Yazan ve çizen: William Barry
UZAYIN SEYYAR SATICILARI (VISIT TO A PRIMITIVE PLANET), Creepy-105; Yazan: Bill Dubay, Çizen: John Severin

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,662
Kasımpaşa
Dehşet, Korku Magazin, aylık Korku'lar, sonra Vampirella..
Sanıyorum bu koleksiyon internet ortamında bir ilk.
Kendi adıma bu kadar korku çizgi romanını bir arada
ben daha önce görmemiştim.
Sonra okurken kim çizmiş, öncesi var mıymış,
yayınlandığı ülke neresiymişini hiç düşünmedim.
Çalakalem buldummu okudum.
Ama şimdi, ilk kez bir çizgi romanın Türkiye serüvenine tanıklık ediyorum.
Nereden nereye geldiğine..
Bütün bunları sağlayan iki güzel insana
iki çizgi roman aşığına, sevdalısına teşekkür etmek isterim.
Sanırım Türkiye'de
pek az insanda bulunan çizgi roman arşivine sahip
sevgili profesör üstadıma.
Yine Türkiye'yi internette çizgi roman okumanın imkanlı olduğuna inandıran
Çizgi roman konusunda sahip olduğu bilgiyi imrenerek gıpta ettiğim
sevgili bakunin kardeşime.
Her ikinizi de çok seviyorum.
Uzun ömürler ve sağlık diliyorum.
İyiki sizleri tanıdım.
Saygılarımla.