Valhardi Elmas Çetesi - Karaca Yayınevi

Valhardi Elmas Çetesi - Karaca Yayınevi

Valhardi / Tomson

Like Tree108Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 25.Aralık.2014, 09:29   #11
Yönetici

scanfan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1622367
•Rep Seviyesi :
scanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond reputescanfan has a reputation beyond repute
Alıntı: profesör´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Adminlerimiz sevgili savok ve bakunin üstadların haklı istemi üzerine paylaşımlarımda artık linleri küçültmüyorum.....

Elinize sağlık sevgili "Profesör" üstadım. Sizlerin sayesinde ÇD'nda hem içerik hem de biçim açısından zaten şimdiye kadar belli bir düzeyin altına hiç düşmemiş olan kalite gitgide artıyor, daha da iyisi galiba taramalara yavaş yavaş bir standart da gelecek gibi. Linkleri küçültmeme kararı çok iyi, çünkü bu dosyaları cep telefonu ve tabletlerinden okuyacak dostların yanı sıra büyük ekranlı monitörlerden, hatta geniş ekranlı TV'lerden okuyanların da olabileceğini hesaba katmak gerekir. Bir de kapasiteleri artan ve ucuzlayan depolama ortamları artık küçük dosyalara gereksinimi yok etti (20 yıl önce tarayıp da yer darlığı nedeniyle o tarihlerde küçültmüş olduğum dosyalar için hayıflanıyorum şimdi). "cngz1"in dediği gibi büyük boyut/yüksek çözünürlük ileriye yönelik bir yatırım.

scanfan isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Aralık.2014, 19:40   #12
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1305857
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Kitabın yüksek çözünürlüklü, ham ve renkli taranmışı elimde olsun, beyazlatırım da küçültürüm de, istersem kare kare okurum.. Benim bu isteğimi kırmayan Haluk abinin omuzlarına ve tarayıcısına çok yük yüklediğimin farkındayım ama 10 kitap yerine iyi taranmış 5 kitaba, fikrimi değiştirdim 6 veya 7 kitaba razıyım... Teşekkürler Haluk abi.. Şu valhardi'iyi bir keşfedeyim.. Bakalım bakalım!..
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Aralık.2014, 21:26   #13
Onursal Üye

toxine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 155045
•Rep Seviyesi :
toxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond reputetoxine has a reputation beyond repute
Şimdi merak ettiğim bir durum çıktı. Şayet tarayan arkadaşlar aynı kitabı hem yüksek çözünürlükte hem de normal çözünürlükte iki kez taramak için uğraşıyorsa üzülürüm.

Bir kez taransın, yüksek çözünürlükte taransın tabii ki. Daha sonra arkadaşların dediği gibi bilgisayar marifetiyle küçültülür de, beyazlatılır da... Emeğinize sağlık.

Alternatif linkin bilgisayar marifetiyle küçültüldüğünü sanmıştım. Öyle değil mi yoksa??

toxine isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Aralık.2014, 22:20   #14
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 748251
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Teşekkürler değerli ağabeyim.
Sen paylaştıkça ben Karaca yayınlarına hayran oluyorum.
Adamlar ta o zamanlar harika iş çıkartmışlar.
Yüksek çözünürlüklü iyi oluyor.
Büyük ekrandan okuyanlardanım

The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Aralık.2014, 23:27   #15
Onursal Üye

Beymelikli18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 267326
•Rep Seviyesi :
Beymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond reputeBeymelikli18 has a reputation beyond repute
gözlerimi ovuşturarak baktım Ne görüyorum müthiş bir versiyon
sinema gibi görsel şhow
ya ne diyorum ben yaw tarama kimin kitap kimin Tabiki baş üstad profesörün tabiki müthiş paylaşımlar nadide eserler onun olur
signatürümdeki uyarı da dikkate alınmış sevindim
teşekkürler üstadım emeklerinize sağlık saygılar sevgiler selamlar
profesör bunu beğendi.
Beymelikli18 isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 25.Aralık.2014, 23:35   #16
Çeviri Balonlama
Yönetici
E-Dergi

büyük beyaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1297946
•Rep Seviyesi :
büyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond reputebüyük beyaz has a reputation beyond repute
Ben linklerin meyvalı olanını sevdim.
Arşivim keyiften yerinde duramıyor, teşekkürler büyük şef.
profesör bunu beğendi.
Alt 26.Aralık.2014, 12:34   #17
Süper Üye

konuray_t_m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 20342
•Rep Seviyesi :
konuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond reputekonuray_t_m has a reputation beyond repute
konuray_t_m - MSN üzerinden mesaj gönder
çok teşekkürler...başka Jijè paylaşımları bekliyoruz...
konuray_t_m isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Aralık.2014, 15:03   #18
Administrator

bakunin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1218531
•Rep Seviyesi :
bakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond reputebakunin has a reputation beyond repute
bakunin - MSN üzerinden mesaj gönder
Jean-Michel Charlier ve Jijé gibi iki büyük ustadan sıradan bir eser çıkmayacağından nasıl eminsek,
Haluk abimiz'den de sıra dışı paylaşımlar olağan hale geldi. Söylenecek çok söz var yayınla ilgili,
zaten Zamangezgini dostumuz konunun özelliğine güzel bir özet getirmiş. Ona da çok teşekkürler.
Paylaşım için de çok teşekkürler...

Kendisini başkalarının kurtarmasını bekleyen kişiler yalnızca kölelerdir.

bakunin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Aralık.2014, 16:08   #19
Aktif Üye

Doktor Kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 316815
•Rep Seviyesi :
Doktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond reputeDoktor Kim has a reputation beyond repute
Alıntı: bakunin´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Jean-Michel Charlier ve Jijé gibi iki büyük ustadan sıradan bir eser çıkmayacağından nasıl eminsek,
Haluk abimiz'den de sıra dışı paylaşımlar olağan hale geldi. Söylenecek çok söz var yayınla ilgili,
zaten Zamangezgini dostumuz konunun özelliğine güzel bir özet getirmiş. Ona da çok teşekkürler.
Paylaşım için de çok teşekkürler...

Teşekkür ederim sevgili dostum. Ben iki yıl önce bu serüveni paylaşmıştım. Ama Karaca en az iki kez farklı kapaklarla basmış. Doğru kapaklısı sevgili Profesör'ün paylaştığı bu nüshadır. Benim paylaştığım nüshanın kapağına contre le soleil noir'in kapağını basmışlar. Bu vesileyle yazmış olduğum yazıyı burada da paylaştım. Yalnız başlıktaki tarihi güncellemeyi unutmuşum. 72 olacak 70 değil...
profesör bunu beğendi.
Doktor Kim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 26.Aralık.2014, 21:51   #20
Onursal Üye

lenard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 270249
•Rep Seviyesi :
lenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond reputelenard has a reputation beyond repute
Öncelikle bu mükemmel paylaşım için teşekkür ederim üstadım.Dosya boyutunu küçültme ile ilgili bir program tavsiye edeceğim,gerçi belki sizde biliyorsunuzdur .
[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Bu sizin orijinal taramanız,boyutu 4,39 Mb

Bu da programla boyutunu küçülttüğüm sayfa,boyutu 1,39 Mb.

Edit:Resim upload sitesine boyutunu küçülttüğüm resmi jpeg olarak yükleyince soluk ve piksellenmiş gözüküyor.Fakat benim bilgisayarımda orijinalden farksız.Cbr olarak yüklediğimizde bozulmaya uğramayacak.Örnek olarak aynı sayfanın ilki orijinal,ikincisi boyutu küçültülmüş olarak cbr dosyasını veriyorum.[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
bakunin bunu beğendi.

Konu lenard tarafından (26.Aralık.2014 Saat 22:21 ) değiştirilmiştir.
lenard isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil