Vak vak kardeş Sayı 01- Ekicigil (22 08.1953)

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
2ked9ms.jpg
3cfv4zw.jpg

Forumda ilk herhalde...
Sayın "Bakunin" şahsında tüm sevenlerine saygılarımla...

52308R.gif

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Ben de ilk defa görüyorum, sanırım internet ortamında ilk kez paylaşılıyor. Baskı kalitesi o yıllara göre oldukça iyi sayılır. Dergi kadrosunda Şahap Ayhan, Suavi Sunalp, Mustafa Eremetar(Mıstık), Suat Yalaz gibi çok önemli isimler varmış.. Bu nadide paylaşım için Sevgili Bakunin ve Sevgili Sarkomer'e teşekkür ederim.

Son düzenleme:

batterton

Aktif Üye
23 Kas 2014
175
977
Çizgi roman değil de sanki tarihi paylaşmışsınız. 70 yıllık bir eser. :88:

Moderatör tarafında düzenlendi:

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Çok ilginç bir paylaşım, rahmetli Haluk abiyi bile şaşırtacak bir paylaşım...
Teşekkürler dostum.
Evet bir ilk galiba.

zeytinrengi

Aktif Üye
11 Nis 2009
461
956
Böyle güzel, değerli, nostaljik eserleri bizlere sunduğunuz için öncelikle çok teşekkür ederim. Ellerinize, emeklerinize sağlık.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın sarkomer, uzun bir süredir önce babamın sağlık sorunları, sonrasında ölümü, peşinden annemin Alzheimer olması ve onunla uğraşmam, yanında baba ve anne tarafından kardeşleriyle ortak olan yerler ile ilgili davalar için avukat bulma ve onları da yola koyma ve bunlar gibi daha başka sorunlar sebebiyle çok sıkıntılı ve keyifsiz bir 4 yıl geçirdim. Bu yüzden bu nadide sitemize yeterince zaman ve dikkat veremedim. Ama tüm üyelere ve başta siz olmak üzere paylaşım yapan tüm dostlara verdiğiniz emekler için teşekkür ederim. Şu an annem hala hasta, davalardan biri bu yıl sonunda sorun çıkmazsa bitecek ve umudum bir satış ve para gelmesi. Yolun ucunda mini bir ışık var gibi, tüm dertler bittikten sonra iyi bir arşiv yapıp hepsini tek tek okumak en büyük arzum. Başta yöneticiler olmak üzere hepinize saygı ve selamlar ediyorum. Tekrar emek veren tüm üyelere teşekkürler. Saygılar.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,927
İstanbul
Sayın sarkomer, uzun bir süredir önce babamın sağlık sorunları, sonrasında ölümü, peşinden annemin Alzheimer olması ve onunla uğraşmam, yanında baba ve anne tarafından kardeşleriyle ortak olan yerler ile ilgili davalar için avukat bulma ve onları da yola koyma ve bunlar gibi daha başka sorunlar sebebiyle çok sıkıntılı ve keyifsiz bir 4 yıl geçirdim. Bu yüzden bu nadide sitemize yeterince zaman ve dikkat veremedim. Ama tüm üyelere ve başta siz olmak üzere paylaşım yapan tüm dostlara verdiğiniz emekler için teşekkür ederim. Şu an annem hala hasta, davalardan biri bu yıl sonunda sorun çıkmazsa bitecek ve umudum bir satış ve para gelmesi. Yolun ucunda mini bir ışık var gibi, tüm dertler bittikten sonra iyi bir arşiv yapıp hepsini tek tek okumak en büyük arzum. Başta yöneticiler olmak üzere hepinize saygı ve selamlar ediyorum. Tekrar emek veren tüm üyelere teşekkürler. Saygılar.
Sevgili Serdar ağabey öncelikle hoş geldiniz. Başınız sağ olsun, Allah sevgili babanızın mekanını cennet eylesin ve de kıymetli teyzemize de acil şifalar versin. Sizleri burada görmek biraz burukluk içinde olsa da güzel bir duygu, umarım dilediğiniz gibi tüm dertleriniz en kısa sürede son bulur ve en büyük arzunuz olan dergilere, kitaplara ve mecmualara kavuşursunuz. Sevgi ve saygılarımla kalın sağlıcakla..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,187
Ortak yönlerimiz var be Serdar kardeşim...
Benim babam da rahmetli oldu ve annem de şu anda ağır Alzheimer hastası... Öyle ki biz çocuklarını bile artık tanımıyor ve hipertansiyon hastası... Ayağa bile kalkamaz halde...
Kardeşlerim başta olmak üzere annemle ilgilenmeye çalışıyoruz. Allah yardımcısı, yardımcımız ve yardımcınız olsun. Gerçekten zor...
Dilerim ki sıkıntılarınız bir an önce sona erer.
Selam ve saygılar kardeşim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Sayın sarkomer hayat bu ülkede maalesef rezil, aslında Alzheimer ya da başka sebeple artık ailenin bakması zor olan yaşlıların iyi kalitede bakım veren merkezlerde bakılması sosyal devletin kuralıdır. Ama siyasette midesini düşünen ama halkı düşünmeyen kafalar oldukça ve bu halk bunlara gidip oy verdikçe çile bitmez.
Sayın Baltimora dostuma da buradan selam ve saygılarımı yolluyorum.
Çoğumuz 50 yaş üstü ve çocukluğunda burada var olan o çizgi kitapların bir ucundan da olsa tuttuğumuz için bu forum bu ülkenin tek ve en değerli forumu. Umarım hak vaki olup bizler fani olduktan sonra bile bu forumu devam ettirecek dostlar var olsun.
Başta Haluk abi olmak üzere ebediyete intikal eden forum büyüklerimize de rahmet diliyorum.
Arada fırsat olursa yorumlarla yine forumu takip etmek isteğim ama hayat ne getirir bilemem. Tüm paylaşımcı üstatlara selam ve saygılar.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,618
hiçbiryerde :)
Serdar ve Zafer dostlarıma selam ve
sevgilerimi iletiyorum. Hayat denen
bu yolda hepimiz sürekli mücadele
halindeyiz. Bence ne zorluk olursa
olsun temel olan sevdiklerimize