Uzay Yolu Alfa Yayınları Haftalık Dergi Sayı 03 - Evrimler

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Değerli dostlar,

bu sayıyla kısa da olsa (18 sayı) bir serinin daha sonuna gelmiş oluyoruz. Emeği geçen tüm dostlara teşekkür ederim.

Sevgi & Saygı

uy03glybni01001.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,578
Hocam kitapların iç taramaları çok güzel fakat kapakları nasıl öyle solduruyorsun bilmem. Renkli kısımları tararken dergi veya fotoğraf renkli bölümü yok mu. Kapakları canlandırmak için epey uğraşıyorum, eline sağlık, saygılarımla.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,656
Kasımpaşa
Bir serinin daha sonu..
Hayal gibi ama gerçekleştiriyoruz.
Bir grup insan garip ama ilginç bir yoldayız
umarım nefesimiz bu yolu bitirmeye yeter
ya da kaldığımız yerden bir başkaları yürümeye devam eder..
Bir çırpıda hepinizin isimleri geldi geçti aklımdan..
Bu dostluğun yaşamın her alanında bizlerle birlikte olmasını dilerim..
Hiç öyle kasmadan, samimi bir şekilde..
Sağol dostum..
Daha bitirilecek çok seri var..

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Çizgiromanları tamamen "kendi zevkime" göre tarıyorum ve düzenliyorum, sevgili Savaş'da eleştiriyor taramalarımı, daha önce başkaları da eleştirdi. Maalesef yaptığım yapacaklarımın teminatı olduğundan aynı kötü taramaları okumaya devam edeceksiniz ya da etmeyeceksiniz. Tercih tamamen sizin.

Balonlama yapıyordum, beğenilmedi, bıraktım. Taramalarda beğenilmediğine göre, elimdeki taranmış 10 -15 tane çizgiromanın paylaşımı bitsin taramayı da bırakacağım.

Yeni yıldan itibaren sadece tercüme yapacağım, tabii ki balonlayacak birini bulabilirsem, bulamazsam Şükrü'nun sömestr tatiline girmesini beklersiniz, artık.

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,143
Bir serinin daha tamamlanması güzel oldu.
Emek veren dostlara tekrar teşekkür ederim.
Bu serideki gayretlerin ve güzel taramalar için teşekkür ederim dostum,eline sağlık.

bayposta

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
21 Ocak 2011
2,002
20,578
Gulyabani hocam taramaya lafımız yok sadece kapak
uy03glybni01.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Bayposta kardeşim,

elimden gelen budur. Ne kapaklarımın, ne benim cilaya ihtiyacımız yok, halimizden memnunuz. Çizgiroman taramayı da "senin" yüzünden bırakıyorum, umarım sen de memnun olmuşundur, kazandığın başarı yüzünden. Yolun açık olsun, bundan sonra benim yerime de o başarılı taramalarından bir kaç tane yaparsın.

Yakın dostlarım, delimisin nesin böyle işlerle uğraşıyorsun deyip duruyorlardı. Doğru yolu bulmama yardımcı olduğun için ayrıca teşekkür ederim.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,616
6,032
İstanbul-İzmir
Taranan kitap 80'lerin başından kalma..
Kapağın kötü durumda olması ve o şekilde taranması tercih sebebidir bence..
Ben beyazlatırım diğeri koyulaştırır biri parlaklaştırır olabilir zevktir , tercihtir.
Gulyabani gibi bu işe gönül veren birisini üzmeden belki özelden söylenebilecek bir şeyi keşke orta yerde söylemeseydiniz..
Abicim tarama balonlama ne yaparsan yap kafana göre yap beğenen oturur yemeği yer beğenmeyen yemez..Sakin plase :)

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,778
2,635
sevgili Gulyabani emekleriniz için teşekkür eder böylesine değerli çalışmalarınızdan bizi mahrum etmemenizi beklerim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Sevgili Nadir Bey, emekleriniz için
tamamlanmasına katkıda bulunup bizi zenginleştirdiğiniz her eser için sonsuz teşekkür ederim.
Ve lütfen bizi çalışmalarınızdan mahrum bırakmayın.
Site de sizin gibi insanlar benim motivasyonum oldu
eksikliğiniz ağır olur
saygılar.

dynamo

Onursal Üye
3 Eyl 2009
3,180
4,077
Paylaşım için teşekkürler sevgili gulyabani ve paylaşımlarınızın devam etmesini can-ı gönülden diliyorum.