Uzay Yolu Alfa Yayınları Haftalık Dergi Sayı 04 - Uzayın Hayaletleri

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Değerli dostlarım,

Uzay yolunun siyah beyaz yayınlandığı dönemlerde ben ya ortokul ya da lise öğrencisiydim tam hatırlayamıyorum. O dönemde her evde TV olmadığı için, seyretmek için rahmetli babaannemlere giderdim, o dönemden bir Uzay Yolu, bir de ilk Görevimiz Tehlike dizisi vazgeçilmezdi benim için, bu ikisi için her türlü fedakarlığa e cezaya katlanırdım. Şimdi bırakın diziyi maç olmasa televizyon bile seyretmiyorum.

Gelelim bu sayıya; 1. sayfada "Uzayın Hayaletleri", 2. sayfada "Thallus'un Hortlakları" yazıyor. Çok eleştirdiğimiz Alfa'yı tekrar anmaya gerek yok, ben ilk önce gördüğüm ismi verdim maceraya, bundan sonra böyle biline.

4. sayfada tam ortada değerli meslekdaşım Mac Coy'un da TV de ki halinden ziyade ET ye benzediğini söylemeden edemeyeceğim.

Taramanın 13. sayfasında vampirimsi bir yaratık çıkıyor ortaya, sanırım hayalet o oluyor derken 15. sayfada Frankenstein'ın yaratığına benzer bir şahıs daha giriyor devreye sonra dostlar korku filmi setinemi ışınlandı bu garibanlar diye düşünürken, macera yarıda kalıyor ama üzülmeyin 5. sayıda mevcut, bir süre sonra yerini alır.

Bu sayının bir de "Jet Logan" diye bir dolgusu var.

Sevgi & Saygı

uzayyolu0401.jpg

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,639
Sunum ve eleştirilerin geleceğe kaynak oluşturuyor sevgili gulyabani, teşekkür ederim.

savok

Admin
30 Eki 2009
19,988
83,571
Kasımpaşa
Uzay Yolu'nu bende çok severdim..
Ancak canım Türkiye'mde
ben çok yaşlanınca çizgi romanları yayımlandı..
Hep gözucu ile baktım..
Bilgilendirme için teşekkür ederim.
Sevgiler..

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,071
Teşekkürler "Gulyabani" kardeşim.
Eksik olmayın, sağlıcakla kalın.
Sevgi ve saygılarla...

bayrakzaf.gif

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Sunum yine muhteşem!
Kitabı okumadan zevkine vardık resmen :)
Güzide insan Gulyabani yine mükemmiliyetin sınırlarında..
Teşekkürler abicim..