Uzay Yolu Alfa Yayınları Haftalık Dergi Sayı 18 Atılganda İsyan

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,004
Sarıyer
Değerli dostlar;

Bu Uzay Yolu Alfa yayınlarından sayısı belirsiz olarak yayınlanmış. Bütün aramalarıma rağmen ne kapakta ne de sayfalarda sayı ile ilgili bir veriye ulaşamadım. Google araması da bir bilgi vermedi. Bu sayı forumda olan sayılardan değil orası kesin, bir gün sayıya ulaşırsak başlığı yeniden düzenleriz, bu konuda yardımcı olabileceklere de şimdiden teşekkürler.

Bu arada tarayıcıyı değiştirdim, eskisi ile güzel güzel 200 dpi tarıyordum bu yeni tarayıcıya alışması biraz zaman alacak, hatalar için peşinen özür dilerim.

Sevgi & saygı

uy01.jpg

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,945
denize sıfır
isyan faili meçhul olunca kayıtlarda yer almamış demekki..
isyancılarda galakside dondurulmuş olarak dolaşıyordur.:)
eline sağlık abi..

neptunn

Süper Üye
27 Tem 2009
1,871
4,941
Sevgili hocam, her paylaşımda yaptığınız yorum ve açıklamalar da en az paylaşımlar kadar güzel.Eksik olmayınız ,çok teşekkürler.

Sağlıcakla.

serifengin

Onursal Üye
23 Eki 2009
2,617
6,031
İstanbul-İzmir
Korsan olmasın bu:p
Abi seni kandırıp çaktırmadan korsan Uzay yolu vermişler sakın?:D
Mükemmeliyete açtığın ufukta tarayıcılar sana dayanamaz sanırım:)
Teşekkürler ederim..

Doktor Kim

Aktif Üye
17 Mar 2011
325
14,064
kıymetli dostum gulyabani;o sayı 18.sayıdır.bende cilt olarak 1,2,3,4,5 ve 6.ciltler var.6. Cilt son sayı olan 18. Sayıdır.bir ara
eksik olan sayıları tarayıp eklerim...
[sıze="2"]değerli dostlar;

bu uzay yolu alfa yayınlarından sayısı belirsiz olarak yayınlanmış. Bütün aramalarıma rağmen ne kapakta ne de sayfalarda sayı ile ilgili bir veriye ulaşamadım. Google araması da bir bilgi vermedi. Bu sayı forumda olan sayılardan değil orası kesin, bir gün sayıya ulaşırsak başlığı yeniden düzenleriz, bu konuda yardımcı olabileceklere de şimdiden teşekkürler.

Bu arada tarayıcıyı değiştirdim, eskisi ile güzel güzel 200 dpi tarıyordum bu yeni tarayıcıya alışması biraz zaman alacak, hatalar için peşinen özür dilerim.

Sevgi & saygı

uy01.jpg
[/sıze]