Çizgi Roman Diyarı

Çizgi Roman Diyarı (http://www.cizgidiyari.com/forum/)
-   Uyarı ve Cezalar (http://www.cizgidiyari.com/forum/uyari-ve-cezalar/)
-   -   melih_ nickli üye 1 hafta süreyle uzaklaştırılmıştır! (http://www.cizgidiyari.com/forum/uyari-ve-cezalar/132701-melih_-nickli-uye-1-hafta-sureyle-uzaklastirilmistir.html)

Baltimora 23.Ağustos.2019 00:12

melih_ nickli üye 1 hafta süreyle uzaklaştırılmıştır!

melih_ nickli üye forum içinde saygısız üslup kullandığından ötürü 1 hafta süreyle uzaklaştırılmıştır.

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

garfield67 23.Ağustos.2019 00:19

İlginç... Hiç beklemediğim bir hitabet şekli... Yadırgadım...

Baltimora 23.Ağustos.2019 00:28

Alıntı:

garfield67´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 617864)
İlginç... Hiç beklemediğim bir hitabet şekli... Yadırgadım...

Kendisini iyi niyetle gerek özel mesaj ve gerekse açıktan uygun bir üslupla uyardım, maalesef olumlu bir sonuç alamadım. Kendisi buranın kurallarına uyacakken, burayı kendi kurallarına uydurmaya çalıştı ısrarla.. Bunca yıllık yöneticiliğimde ilk defa birisini banlamak zorunda kaldım.. Beni tanıyanlar bilir, her zaman herkese sevgiyle, saygıyla, iyi niyetle yaklaşan biriyimdir.. Ama bu arkadaşımız maalesef banlanmak için ısrarcı oldu..

turhal 23.Ağustos.2019 00:35

Herşeyin başı saygı saygı saygı gerisi hikaye

bergill 23.Ağustos.2019 01:29

"Nush ile yola gelmeyeni etmeli tekdir, tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir."

Kötek yerine ban olmuş tabi burada.

HACILI 23.Ağustos.2019 12:25

Banlanmak kötü bir şey olabilir,
Ama banlanmak için ısrarcı olmak,
Daha da kötü bir şeydir.
Vecize: Abdürrezzak

abolardis 23.Ağustos.2019 12:35

Saygı çerçevesi çok önemlidir.
Tahkir ,tehdit,küfür ,hakaret olmadanda iletişim kurabilir sohbet edebiliriz.Bir hafta katıksız hapis uzun olmuş istinaf yada temyiz yolu yokmu ?
Bende yıllar önce 3 gün katıklı / katıksız uzaklaştırma tedbiri almıştım.
Biliyorum iyi olmuyor.
Gerçi benimki açtığım konularla ilgili değilde amatörlükten kaynaklanan dağınıklıkla ilgiliydi.
Hakikaten kötü niyetim yoktu.
Geçmişte kaldı.
Velhasılı kelam iyi bir deneyim olmuyor.

Baltimora 23.Ağustos.2019 13:23

Alıntı:

abolardis´isimli üyeden Alıntı (Mesaj 617928)
Saygı çerçevesi çok önemlidir.
Tahkir ,tehdit,küfür ,hakaret olmadanda iletişim kurabilir sohbet edebiliriz.Bir hafta katıksız hapis uzun olmuş istinaf yada temyiz yolu yokmu ?
Bende yıllar önce 3 gün katıklı / katıksız uzaklaştırma tedbiri almıştım.
Biliyorum iyi olmuyor.
Gerçi benimki açtığım konularla ilgili değilde amatörlükten kaynaklanan dağınıklıkla ilgiliydi.
Hakikaten kötü niyetim yoktu.
Geçmişte kaldı.
Velhasılı kelam iyi bir deneyim olmuyor.

Sevgili Abolardis, kendisini defalarca kibar bir uslupla uyardım ama özellikle olayı tırmandırdı. Özelden yaptığım uyarıya cevap verme nezaketinde bile bulunmadı. Ben ne kadar saygılı davrandıysam o bunu suistimal ederek sertleşti. O zaman herkese anlayacağı dilden konuşmak gerekiyormuş. Bu yüzden 1 haftalık ceza normaldir. Saygılar..

Pertev 24.Ağustos.2019 22:21

Tam anlayamadım ben !... Burada suç unsuru "Efendi" kelimesi mi oluyor ?

abolardis 24.Ağustos.2019 22:50

Efendi kelimesi bize Bizanstan geçme bilindiği üzere.Okumuş,yazmış,aydın,sayg ın gibi anlamlara geliyor.
Bizde Efendi 1 ve Efendi 2 olarak Soner Yalçın tarafından kitaplara dahi konu edilmiştir.
Zaman içerisinde farklı anlamlar kazanmıştır.
Konu ile ilgisi olduğunu düşünmüyorum.
Forumlarda yazı üzerinden konuştuğumuz için yanlış yerlere ulaşabiliyor yazdıklarımız.
Yöneticilik zor iş.
İnsanları mennun etmek gerçekten zor.
Yaratıcı yaratmış dünyaya göndermiş o bile mennun edemedikten sonra.
Yasaklar olmazsa olmaz Sevgili Baltimora çok yapıcı sevgi dolu bir dostumuz.
Melih kardeşimizde kırılmasın arada bizde ceza alabiliyoruz yukarıda belirttiğim üzere.
Kuralları bende ihlal edersem malum yaptırım uygulanıyor.
Sayımız zaten az çoğumuz hayli ilerledik yaş olarak sonuç olarak ülkemizdeki çizgi roman kültüründen gelen insanlar çok değerlidir şahsım için.
Bu nedenle Melih dostumuz adına ben özür dilerken yaptırımında kaldırılması konusunda gereğini saygılarımla arz ve talep ederim.

Bütün Zaman Ayarları WEZ +4 olarak düzenlenmiştir. Şu Anki Saat: 14:32