UTANMAZ ADAM "Milyarlık Düğün" (Dıgıl dergisi derlemesi)

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,385
mdom5mqnrbivp4j7g.jpg

Bu macera 1 ve 5'nci sayılar arasında Dıgıl dergisinde yayınlanmıştır. İyi okumalar.

Tanigif.gif

Son düzenleme:

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
Utanmaz adam 20 yıl önce okuduğum çok beğendiğim bir macerasında koftiden çakma Futbolcu olup saha içi ve dışında çeşitli numaralar çekerek meşhur oluyor, transferlerle de parayı götürüyordu Gırgır'da mı okudum Fırt'da mı hatırlayamıyorum bu macerasını bilen var mı arkadaşlar?

camozu

Onursal Üye
12 May 2014
181
3,385
Utanmaz adam 20 yıl önce okuduğum çok beğendiğim bir macerasında koftiden çakma Futbolcu olup saha içi ve dışında çeşitli numaralar çekerek meşhur oluyor, transferlerle de parayı götürüyordu Gırgır'da mı okudum Fırt'da mı hatırlayamıyorum bu macerasını bilen var mı arkadaşlar?

sayın bin1surat bahsettiğiniz macera sanırım 132-171 ve 379-409'ncu sayılar arasında Gırgır dergisinde 2 kez yayınlanan Utanmaz Adam Futbolcu isimli macera..

bin1surat

Yeni Üye
29 Eyl 2016
76
90
sayın bin1surat bahsettiğiniz macera sanırım 132-171 ve 379-409'ncu sayılar arasında Gırgır dergisinde 2 kez yayınlanan Utanmaz Adam Futbolcu isimli macera..

Sevgili Camozu Utanmaz adam karakteri bir ara sinemaya da uyarlanılacaktı fakat sonrasında sanırım vazgeçildi; biz futbolu çok seven meraklıları için Keşke bu macerayı şöyle derleyip toplayıp; tek 1 cilt gibi sunabilseniz de Site arkadaşlarımızla birlikte bu müthiş maceranın tamamını derli toplu okuyup yararlanabilsek ne iyi olurdu?