Ustura Kemal Sayı 18 (09.10.1974)

bakunin

Admin
12 Mar 2009
6,310
49,916
NeverLand
cd0018.jpg

Şimdilik son sayı.
Umarım tüm seriyi tamamlamamıza yardımcı olacak dostlar buluruz.
Keyifli okumalar.

akyıldız

Süper Üye
15 Nis 2010
1,779
2,640
Refi Cevad Ulunay'ın eski İstanbul kabadayıları sayılı fırtınalar kitabını okuduğumda herhalde 14-15 yaşlarındaydım ve tekrar tekrar okumuştum . O dönemi müthiş anlatmıştı. Ustura Kemali okurken gözümde o dönem ve çocukluğum canlandı.

12 Şub 2010
15,006
543,776
Refi Cevad Ulunay'ın eski İstanbul kabadayıları sayılı fırtınalar kitabını okuduğumda herhalde 14-15 yaşlarındaydım ve tekrar tekrar okumuştum . O dönemi müthiş anlatmıştı. Ustura Kemali okurken gözümde o dönem ve çocukluğum canlandı.

Reşat Ekrem Koçu ' nun Bıçakçı Petri'si de çok güzeldi. Tercüman Gazetesinde 60lı yıllarda tefrika edilmişti (çizgi değildi). Sonraki yıllarda çok aradım ama kitap olarak bulamadım.

Bu işin uzmanı bir üstad biliyorum:). Ararsa en fazla üç gün zaman ister bulmak için:)

Teşekkür ederim kaptan tüm Ustura Kemal'ler için, emeklerin için.

elektor

Yeni Üye
8 Nis 2012
4
1
şimdi buraya kısaca bir yazı yazıp teşekkür etmek çok zayıf olur ne diyeyim ki böyle bir forum hazırlayıp bu işi düşünen vede vakit ayırıp katkıda bulunan tüm çizgi roman severlere tarayan elleriniz bakan gözleriniz dert görmesin

alexilyas

Yeni Üye
15 May 2013
2
0
derleyip toplayanın eline sağlık dizisini çektiler ama tutmadı bunun yerini tutamazdı zaten

Kolibri

Onursal Üye
E-Dergi Takımı
16 Haz 2012
423
6,834
Fatih İstanbul

Reşat Ekrem Koçu ' nun Bıçakçı Petri'si de çok güzeldi. Tercüman Gazetesinde 60lı yıllarda tefrika edilmişti (çizgi değildi). Sonraki yıllarda çok aradım ama kitap olarak bulamadım.

Bu işin uzmanı bir üstad biliyorum:). Ararsa en fazla üç gün zaman ister bulmak için:)

Teşekkür ederim kaptan tüm Ustura Kemal'ler için, emeklerin için.

Canım Haluk Abim keşke senin sağlığında bu mesajını görebilseydim. Ne kadar isterdim sana bunu hediye edebilmeyi.

Hala kabullenemiyorum vefatını. Ruhun şad olsun.

http://www.cizgidiyari.com/forum/kolibri/117684-bicakci-petri.html