Unknown Soldier Sayı 13 - The Way Home 1 (Çeviri ve Balonlama)

Ravage

Çeviri & Balonlama
13 Ağu 2009
329
3,624
01-99_zps470375f0.jpg

Özet : Son bıraktığımızda Doktor Moses, içindeki sesin ve eski ajan Jack'in de yardımıyla bir terör örgütünün dünyaca ünlü bir yıldızı öldürme planlarını alt üst etmişti. Şimdiyse "çalılığın" orta yerinde eski bir tanıdığına rastlayan Moses, onu ailesine teslim etmek için Uganda savaşının en sıcak noktalarından birinden geçmek zorunda kalacak. İyi Eğlenceler!

Not : Sanırım uzun zamandır merak edilen bir soru, yeni "Unknown Soldier'ın" SenSei ustanın çevirdiği diğer "Unknown Soldier" serisi ile bir bağlantısı var. Bu bağlantı daha sonraki sayılarda ortaya çıkacak.

Not2 : Şu anda çevirmekte olduğum Unknown Soldier 14'ün, sondan bazı sayfaları eksik. Kaynaklarımda yaptığım araştırmalarda düzgün bir versiyonunu bulamadım. Eğer olurda tüm sayfaların çalışan bir formatını bulursanız harika olur, aksi takdirde kayıp sayfaların ufak bir özeti ile geçiştiririz.

Son düzenleme:

direnc11

Yönetici
11 May 2009
10,087
36,743
İstanbul
Yine etkileyici bir seri. Bu sayıyı okudum. Öncekilere geri dönüp hemen yakalamam lazım tüm öyküyü. İki sayfada birkaç balon boş kalmış, gözden kaçmış herhalde.

14. sayının linki aşağıda, sevgili dostum.

Çok büyük keyif alacağımı hissettiğim bu seri için teşekkür ederim. Aralıksız üretmeye devam ediyorsun, harikasın.

Muhammed AĞAR

Aktif Üye
11 Ağu 2012
353
1,528
Ravage ve onun bitmek bilmez Çeviri ve Balonlama isteği. Biz yorulduk üstat sen yorulmadın... Çok başarılı her zaman ki gibi. :)

kral911

Süper Üye
12 Ocak 2010
3,050
1,505
farklı bir seri bekliyordum..ama olsun garibana yarım sigarada yeter.:D..çok sağol..