Unknown Soldier Sayı 07 - Between There And There 1 (Çeviri ve Balonlama)

Unknown Soldier Sayı 07 - Between There And There 1 (Çeviri ve Balonlama)

Unknown Soldier

Like Tree23Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 07.Haziran.2010, 02:01   #1
Çeviri Balonlama

Ravage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 170690
•Rep Seviyesi :
Ravage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond reputeRavage has a reputation beyond repute
Yeni Unknown Soldier Sayı 07 - Between There And There 1 (Çeviri ve Balonlama)

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

Hepinizin beğenmesine çok sevindim.Çoğu zaman ülkemizdeki yayınevleri tarafından fark edilmeden kayıp giden bunun gibi onlarca harika eserden hiç değilse birini sizlerle buluşturmak ve tanınmasını sağlamak emin olun çok değerli benim için.
Yapılan tüm yorumlar için teşekkürler.

Alıntı: ben efsaneyim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
payaşım için teşekkürler manga devam ediyomu ?

Unknown Soldier bildiğim kadarıyla bu ay 21. sayıya ulaştı ve devam ediyor.Çevirilerin de devamı da gelecektir
Ravage isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Haziran.2010, 19:32   #2
Yeni Üye

eryilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
eryilmaz is on a distinguished road
süpersin dostum verdiğin emekler için teşekkürler
eryilmaz isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Haziran.2010, 20:01   #3

Hones - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 417894
•Rep Seviyesi :
Hones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond reputeHones has a reputation beyond repute
Paylaşım için teşekkürler , ben bu çizgi romanın "manga" ile ilgisini anlayamadım
İkinci soru "payaşım" nedir ?
Hones isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Haziran.2010, 20:17   #4
Aktif Üye

bortecinefb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 208597
•Rep Seviyesi :
bortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond reputebortecinefb has a reputation beyond repute
Alıntı: bozan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Paylaşım için teşekkürler , ben bu çizgi romanın "manga" ile ilgisini anlayamadım
İkinci soru "payaşım" nedir ?

Eskiden düzeltirdin şimdi topu bize attın galiba
Yeni çeviriler için teşekkürler dostum.

Ömrüm seni sevmekle nihayet bulacak
FENERBAHÇE

bortecinefb isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 08.Haziran.2010, 23:35   #5
Süper Üye

f.erince - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 146279
•Rep Seviyesi :
f.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond reputef.erince has a reputation beyond repute
Icon14
Eline, emeğine, özverine, tutumuna, kısaca bu başlıkta yaptığın her şeye teşekkürler dostum. Mükemmel bir iş.
f.erince isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 09.Haziran.2010, 00:05   #6
Çeviri Balonlama
Yönetici

The_DarknesS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 813473
•Rep Seviyesi :
The_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond reputeThe_DarknesS has a reputation beyond repute
Paylaşımlarını indirip okudum. Tek kelime ile süper. Eline sağlık. Çok teşekkürler.
The_DarknesS isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Haziran.2010, 20:32   #7
Kıdemli Üye

ogilcin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25010
•Rep Seviyesi :
ogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond reputeogilcin has a reputation beyond repute
DC Vertigo'nun romanı.Güzel olmazmı hiç Çok teşekkürler.
ogilcin isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 16.Haziran.2010, 09:57   #8
Yeni Üye

ben efsaneyim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10
•Rep Seviyesi :
ben efsaneyim is on a distinguished road
kusura bakmayın yazarken klavyede bazı harfler basmıyor bazen

bişey isticektim bu çavirme işiyle ilgili nasıl çeviriyorsunuz resimli anlatımı varmı acaba ?

Rüyalar...Hissedardı mutluluktan istenen de buydu oysa çok görüldü bak bütün bu
İnsanlar...Nedense çok dürüsttü kördüler birer birer rüyamı elleriyle gömdüler

bir avuç cennet istedim ama vermedi mutluluk çok uzaklarda
şimdi kaderime küfrederim hayat senin adında
kalbin olsun yerim dedim ya beni terk edip giden
öyle olsun seni bekledim seni şarap kokan arka sokaklarda
ben efsaneyim isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 17.Haziran.2010, 18:09   #9
Yönetici

Colinmccay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 350976
•Rep Seviyesi :
Colinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond reputeColinmccay has a reputation beyond repute
Alıntı: ben efsaneyim´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
kusura bakmayın yazarken klavyede bazı harfler basmıyor bazen

bişey isticektim bu çavirme işiyle ilgili nasıl çeviriyorsunuz resimli anlatımı varmı acaba ?

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]
Colinmccay isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 21.Eylül.2010, 14:58   #10
Süper Üye

Shevarash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 134292
•Rep Seviyesi :
Shevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond reputeShevarash has a reputation beyond repute
7nin linkinde sorun yaşayan tek ben miyim? Mediafire açılıyor ama download başlamıyor...
Shevarash isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Seçenekler
Stil