Marvel Comics (1939) #01 [TÜRKÇE - TEK SAYI]

Marvel Comics (1939) #01 [TÜRKÇE - TEK SAYI]

Ücra Çizgi Roman

Like Tree136Likes

Yeni Konu aç Cevapla

LinkBack Seçenekler Stil
Alt 12.Haziran.2021, 23:03   #1
Çeviri Balonlama

Mr Davaro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 330087
•Rep Seviyesi :
Mr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond reputeMr Davaro has a reputation beyond repute
Yeni Marvel Comics (1939) #01 [TÜRKÇE - TEK SAYI]

Marvel Comics #01

Bundan uzun yıllar önce,
Marvel adında yepyeni bir dünya doğdu...
Bu dünyanın ilk kahramanı ile tanışmaya hazır olun!
ATEŞ bacayı sardı... Jim Hammond--
Orjinal İnsan Meşale, gün yüzüne çıkıyor!

Bundan tam 1 sene evvel 12 haziran 2020 tarihinde,
Action Comics #01 sayısı ile ilk çeviri balonlamamı yapmıştım.
Bugün ise 12 haziran 2021 tarihinde kendimce 1. yılımı kutluyorum.
Bu kutlamayı da yine tarihi bir sayıyla yapmak istedim.
Keyifle okumanız dileğiyle...

[Üye Olmadan Linkleri Göremezsiniz. Üye Olmak için TIKLAYIN...]

NOT: Son bir kaç aydır, geçirdiğim burun ameliyatı ve
tedavi sürecinden dolayı, çeviri ve balonlamaya ara vermiştim.
Bu sayıyla birlikte balonlamaya geri dönmeyi planlıyorum.

Mr Davaro isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Haziran.2021, 23:10   #2
Yönetici

Shoryuken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1002866
•Rep Seviyesi :
Shoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond reputeShoryuken has a reputation beyond repute
Geçmiş olsun. Paylaşım için de teşekkürler.

Fahri Sherlock Holmes

Shoryuken isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Haziran.2021, 23:22   #3
Administrator

savok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 1345861
•Rep Seviyesi :
savok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond reputesavok has a reputation beyond repute
Geçmiş olsun.
Ben de cesaretimi toplayıp şu burun ameliyatını olmam gerek...
savok isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 12.Haziran.2021, 23:35   #4
Aktif Üye

NightMare420 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 10036
•Rep Seviyesi :
NightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond reputeNightMare420 has a reputation beyond repute
Geçmiş olsun. Hemen üstte savok üstadımın dediği gibi umarım bende burun ameliyatı için cesaretimi toplayabilirim. Bu güzel sayıyı bizlere ulaştırdığınız için çok teşekkür eder nice yeni yıllarınızı görmeyi isterim
NightMare420 isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Haziran.2021, 00:13   #5
Çeviri Balonlama

Fate - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 270161
•Rep Seviyesi :
Fate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond reputeFate has a reputation beyond repute
Tanışmaktan ve birlikte çalışmaktan keyif duyduğum MrDavaro'nun çeviri balonlamadaki 1.yılını kutlarım. Eline sağlık üstadım.
Fate isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Haziran.2021, 00:18   #6
Süper Üye

aziz balıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 25142
•Rep Seviyesi :
aziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond reputeaziz balıkçı has a reputation beyond repute
Öncelikle büyük geçmişler olsun sıkıntı çekilmeden sağlığınıza kavuşmanızı dilerim. Güzel paylaşımınız için ayrıca teşekkürler. İyi ki varsınız.
aziz balıkçı isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Haziran.2021, 02:14   #7
Süper Üye

DryKleon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 5123
•Rep Seviyesi :
DryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond reputeDryKleon has a reputation beyond repute
Değerli paylaşımlarınız için çok teşekkür eder 1.yılınızı canı gönülden kutlarım üstadım ellerinize emeğinize sağlık. Büyük geçmiş olsun sağlığınıza kavuşmanızı dilerim sizlerle beraber daha nice yıllarımız olsun sağlıcakla kalın.

Konu DryKleon tarafından (13.Haziran.2021 Saat 02:19 ) değiştirilmiştir.
DryKleon isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Haziran.2021, 02:51   #8
Çeviri Balonlama

Dindar Diker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 172092
•Rep Seviyesi :
Dindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond reputeDindar Diker has a reputation beyond repute
Sayı için teşekkürler, üstadım.
Çok geçmiş olsun bu arada.
Dindar Diker isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Haziran.2021, 04:22   #9
Çeviri Balonlama

Milyarderdahi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 40067
•Rep Seviyesi :
Milyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond reputeMilyarderdahi has a reputation beyond repute
Sapı kiraz dalından
Çeliği kırk gün kırk gece
İliklerinden su yemiş
Bilgelerden akıl
Ululardan dirayet derlemiş
Ve aşiret kadınlarından vefa
Destanlardan yiğitlik almış
Eğri ucu Kürt hançer

Eyyy Davaro, sen ki Dörtnala gelip Uzak Asya'dan
Akdeniz'e bir kısrak başı gibi uzandın

Yetmedi, Bir yangın ormanından püskürmüş genç fidanlardan
Güneşten ışık yontan sert adamlardandın

Hasta yatağında bana vasiyetindi, ya ben marvelı alıcam ya marvel beni. Belli ki Marvel bile güç yettirememiş sana. Bundan sonra bize önünde eğilmek düşer. Gök de yer de senindir.
Ellerine sağlık. Yeri doldurulamaz birisin. Hem çevirmenlik hem de balonlama yaparak, beni BİLE geçtin Şaka bir yana, iki alanda da bu kadar iyi olmanı kıskanmıyor değilim ama şükür ki ortak bir zevkimiz var.
İyileşip dönmeni en çok ben bekliyordum. Yeşilsiz kaldık, harman kaldık.
Hikayeyi çok beğenmesem de güzeldi. İlk çizgi romanlardan olduğu için diyaloglar ve anlatım dili yorucuydu ama çizimler, renkler vs güzeldi. Tekrardan ellerine sağlık.
Milyarderdahi isimli Üye şuanda  online konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla
Alt 13.Haziran.2021, 07:41   #10
Onursal Üye
Çeviri Balonlama

lotoloto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

•Rep Puanı : 559742
•Rep Seviyesi :
lotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond reputelotoloto has a reputation beyond repute
Geçmiş olsun.Yeni sayı için teşekkürler.
lotoloto isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Facebook'ta Paylaş                 Alıntı ile Cevapla

Bookmarks

Etiket
çeviri ve balonlama, human torch, insan meşale, jim hammond, marvel comics

Seçenekler
Stil