TV'de 7 - Sayı: 1 (1 Ocak 1983)

caretta

Onursal Üye
24 Ağu 2011
2,945
23,732
Kıbrıs
Hürriyet Yayın Grubu tarafından çıkarılan bu dergi tiyatro ve televizyon alanında magazin haberleri veriyor.Türkiye,12 Eylül sancılarını yeni yeni atlatıyor.Televizyonumuz tek kanallı T.R.T.O yılları hatırlarsanız yılbaşı gecesi televizyona dansöz çıkacak mı?Çıkarsa nasıl çıkacak tartışmaları günler öncesinden başlardı.İşte o yılların ünlü dansözü Nesrin Topkapı da bir güzel örtülerek televizyona çıkmış.Cüneyt Arkın abimiz,Emel Sayın da televizyonumuza çıkmışlar.Yine o yılların ünlü isimleri-şimdi aramızda değiller-Altan Erbulak,
Tekin Akmansoy,Leman Çıdamlı,Müşfik Kenter,Gazanfer Özcan ile ilgili haberler.O yılların popüler sesleri İlhan İrem,Sibel Egemen,
Yüksel Uzel...Yine haftalık televizyon programında 2 Ocak günü başrollerde John Wayne,Jeffrey Hunter,Nathalie Wood,Vera Miles'ın
rol aldıkları 'The Searchers' adlı western 'Çöl Aslanı'adıyla gösterilmiş.Özetinde Teksaslı rancerler,sürü hırsızları,kızılderililer de varmış.
Teks okumuş gibi oldum doğrusu.Dostları da John Wayne'e 'Duke' 'Dük'derlermiş.Acaba bu film forumumuzda var mı?Film 1956 yapımı
Warner Bros filmi.

179.jpg

İyi okumalar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
44,000
denize sıfır
Bizim eve tv girdiğinde ben 16 yaşındaydım.:) Sayende yaşlandığımı farkettim çok sağol abi.:) Şaka bir yana ben bu dergiyi komşumuz bir hafta sonra attığında alır okurdum.:)

Edit: tv geldiği akşam tv sinemasında Notre Dame kamburu vardı

Son düzenleme: