TV'de 7 Gün - Sayı: 23 (31 Mayıs 1976)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Nv4d32.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Mediafire'daki dördüncü hesabımın da limiti doldu. Şu an 90 Gb'lık upload yapmışım.

Bu defa mega.nz'yi kullanmak istedim. 50 gb veriyormuş. Yani bu bir ilk benim için fakat upload ederken üç defa hata verdi.
mega.nz'yi kullananlar varsa birkaç bilgi verebilir mi? Mesela mediafire'a ücretsiz olarak aldığım hesaplara altı yedi yıl önce yüklediklerim halen durmakta. Mega.nz'de durum nedir. Ne kadar süre link devam ediyor? Başka sıkıntıları var mı?

Son düzenleme:

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,298
Mediafire'daki dördüncü hesabımın da limiti doldu. Şu an 90 Gb'lık upload yapmışım.

Bu defa mega.nz'yi kullanmak istedim. 50 gb veriyormuş. Yani bu bir ilk benim için fakat upload ederken üç defa hata verdi.
mega.nz'yi kullananlar varsa birkaç bilgi verebilir mi? Mesela mediafire'a ücretsiz olarak aldığım hesaplara altı yedi yıl önce yüklediklerim halen durmakta. Mega.nz'de durum nedir. Ne kadar süre link devam ediyor? Başka sıkıntıları var mı?
Üstadım, mega 25 GB sabit yer veriyor.
Ama siteye başka bir üye kazandırırsanız, önce +25 GB daha yer veriyor, sonraki kazandırdığınız üyelerde (sanıyorum, +15 GB) şeklinde gidiyor.
Buna "başarım ödülü" diyorlar. Ama bu ödüller 3 ay süre limitli.

3-4 kadar bulut sitesi denedim; (ben film sunduğum için, kotayı hemencecik dolduruyorum) benim için en uygun site "dosya.tc" sitesidir. Şubat ayından beri, 250 kadar film yükleyip paylaştım. Ortalaması 900-1000 MB olsa,
225 - 240 GB alan yapar.
Bu site, upload yapılan veri ne kadar çok download yapılırsa,
o kadar memnun oluyor ve size yer açıyor.
Biliyorum, 4,5-5 aylık bir deneyim belki ama, durum böyle.

Kolaylıklar dilerim.

ek: mega'nın başarım ödülü olarak verdiği ek hacim(ler), süre limiti bitince erişilmez oluyor. (Deneyimim var)

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Üstadım, mega 25 GB sabit yer veriyor.
Ama siteye başka bir üye kazandırırsanız, önce +25 GB daha yer veriyor, sonraki kazandırdığınız üyelerde (sanıyorum, +15 GB) şeklinde gidiyor.
Buna "başarım ödülü" diyorlar. Ama bu ödüller 3 ay süre limitli.

3-4 kadar bulut sitesi denedim; (ben film sunduğum için, kotayı hemencecik dolduruyorum) benim için en uygun site "dosya.tc" sitesidir. Şubat ayından beri, 250 kadar film yükleyip paylaştım. Ortalaması 900-1000 MB olsa,
225 - 240 GB alan yapar.
Bu site, upload yapılan veri ne kadar çok download yapılırsa,
o kadar memnun oluyor ve size yer açıyor.
Biliyorum, 4,5-5 aylık bir deneyim belki ama, durum böyle.

Kolaylıklar dilerim.

ek: mega'nın başarım ödülü olarak verdiği ek hacim(ler), süre limiti bitince erişilmez oluyor. (Deneyimim var)

Tavsiyeler için teşekkürler. Benim internet 100 mb'ı yarım saatte yüklüyor. Yani hesaplardan biri gitse tekrar yüklemek günlerce sürecek. En çok sıkıntı da upload sırasında internetin tamamen durması. Yani o bir saat boyunca herhangi bir siteye bile giremiyorum. Bu durumu araştırdım ama çözüm bulamadım.

Mega.nz'de ek olarak verilen kota ileride siliniyorsa riske girmeyeyim. 25 Gb olunca bırakmak en doğrusu gibi geliyor.

agartan

Onursal Üye
28 Haz 2019
1,225
11,298
Mega50gb.kota veriyor ben kayıt oldum 50 verdi bana.
50 GB için "Çok fazla güvenmeyin" derim. :)
Mega.nz masa üstü aygıtı kurduğunuz içindir. (ilave 25 GB veriyor, 3 ay limitli)
Bu, gerekli bir aygıt; indirmeler ayrı bir kanal üstünden ve kesintisiz oluyor.

Sağ üstte hesap isminizi tıklarsanız gerçek durumu görürsünüz.
Ben tıkladığımda %60 dolu gösteriyor; 15/25 GB olarak. Elbette, masaüstü aygıtın süre limitini geçmiş durumdayım.
Bir tanıdığınızın e-posta adresine mega hesabınız üstünden davet yollayın;
o şahıs mega'da hesap açarsa, size +15 GB daha verir. (süre limitli)

ramo78

Süper Üye
11 Eki 2017
535
1,298
50 GB için "Çok fazla güvenmeyin" derim. :)
Mega.nz masa üstü aygıtı kurduğunuz içindir. (ilave 25 GB veriyor, 3 ay limitli)
Bu, gerekli bir aygıt; indirmeler ayrı bir kanal üstünden ve kesintisiz oluyor.

Sağ üstte hesap isminizi tıklarsanız gerçek durumu görürsünüz.
Ben tıkladığımda %60 dolu gösteriyor; 15/25 GB olarak. Elbette, masaüstü aygıtın süre limitini geçmiş durumdayım.
Bir tanıdığınızın e-posta adresine mega hesabınız üstünden davet yollayın;
o şahıs mega'da hesap açarsa, size +15 GB daha verir. (süre limitli)
sshot-1.jpg

Yok üstadım işte gerçek bakınız kullanılan kullanılmayan her şey ortada

Son düzenleme: