TV'de 7 Gün - Sayı: 26 (4 Ağustos 1975)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
7Bj6zm.jpg

Son düzenleme:

yazicizahmet

Onursal Üye
12 Nis 2011
2,308
38,629
Bende olmayan bir sayıyı paylaşmanıza, ziyadesiyle sevindim üstadım. En iyisi; 22 ve 27. sayıları hazırladığımı ve beklettiğimi söyleyim de, taramalarınızı veya paylaşımlarınızı ona göre yapın. Hani denir ya "fazla mal göz çıkarmaz", bu konuda aynı kalitede iki paylaşım yapılsın istemem. Emeğimize yazık. İkinci paylaşımlara harcıyacağımız enerjiyi, daha yararlı paylaşımlara harcamalıyız. Bunu bilmenizi istedim. Teşekkür ederim. Elinize sağlık. Sevgi ve saygılar.
Ayrıca taramayı A4 ile yapıyorsanız, diyeceğim tek şey; Mükemmel...

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Bende olmayan bir sayıyı paylaşmanıza, ziyadesiyle sevindim üstadım. En iyisi; 22 ve 27. sayıları hazırladığımı ve beklettiğimi söyleyim de, taramalarınızı veya paylaşımlarınızı ona göre yapın. Hani denir ya "fazla mal göz çıkarmaz", bu konuda aynı kalitede iki paylaşım yapılsın istemem. Emeğimize yazık. İkinci paylaşımlara harcıyacağımız enerjiyi, daha yararlı paylaşımlara harcamalıyız. Bunu bilmenizi istedim. Teşekkür ederim. Elinize sağlık. Sevgi ve saygılar.
Ayrıca taramayı A4 ile yapıyorsanız, diyeceğim tek şey; Mükemmel...

Tv'de 7 gün olarak 1970'lerden tarayacağım dergi şimdilik bu kadar.

1975 yılı 27. sayı bende yok. Hatta 16 da varsa tararsanız çok memnun olurum.
1975 yılı 22. sayı ise daha önce taranmıştı diye hatırlıyordum. Şimdi baktım sayfasını buldum. http://www.cizgidiyari.com/forum/tv...tvde-7-gun-1975-sayi-22-07-temmuz-1975-a.html

Övgü için teşekkür ederim. Taramayı A4 ile yapıyorum. Daha sonra birleştiriyorum en sonunda da boyut çok büyükse pixresizer ile küçültüp hizmete sunuyorum.

Çok ileride a3 boyutunda daha çok dergi taramayı istiyorum. İnşallah olur.