TV'de 7 Gün - Sayı: 28 (18 Ağustos 1975)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Tarama Murtaza abiye ait.
Yn9hBt.jpg

Tarama Murtaza abiye ait.

Perşembe ve cuma günü yayın akışını merak edenler için
Milliyet gazetesinden

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,858
Perşembe ve cuma yayın akışları postere kurban gitmiş sanırım :)
teşekkürler paylaşım için.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
Perşembe ve cuma yayın akışları postere kurban gitmiş sanırım :)
teşekkürler paylaşım için.

Sormayın gitsin. Ve fark edeli birkaç hafta oluyor. O kadar canım sıkıldı ki anlatamam. Üzerimdeki moral bozukluğunu halen atamadım. Evdeki 1976'ların 25 tanesi de öyle. Postere hiç üzülmüyorum ama perşembe ve cuma günleri gittiği için moralmen çöktüm. Kandırılıyorsunuz ve bunu 2 yıl sonra anlıyorsunuz. Öyle bir durum. Zoruma giden kandırılmak da değil. Offf ne desem bilemiyorum.

Murtaza abi 40 sayfayı zaten tarıyor sağ olsun. Eğer bu sayılara sahip arkadaşlar varsa sadece perşembe ve cumayı tarasalar yeterli. Poster kalsa da olur. Muhteşem olurdu.

Ben milliyetten ekliyorum da dergi gibi ayrıntılı değil ne yazık ki.

misterno

Onursal Üye
7 Ara 2009
2,378
17,858
Sormayın gitsin. Ve fark edeli birkaç hafta oluyor. O kadar canım sıkıldı ki anlatamam. Üzerimdeki moral bozukluğunu halen atamadım. Evdeki 1976'ların 25 tanesi de öyle. Postere hiç üzülmüyorum ama perşembe ve cuma günleri gittiği için moralmen çöktüm. Kandırılıyorsunuz ve bunu 2 yıl sonra anlıyorsunuz. Öyle bir durum. Zoruma giden kandırılmak da değil. Offf ne desem bilemiyorum.

Murtaza abi 40 sayfayı zaten tarıyor sağ olsun. Eğer bu sayılara sahip arkadaşlar varsa sadece perşembe ve cumayı tarasalar yeterli. Poster kalsa da olur. Muhteşem olurdu.

Ben milliyetten ekliyorum da dergi gibi ayrıntılı değil ne yazık ki.

Üstada bende gönderdim çokça sayı.Benimkilerde de oldukça fazlaydı böyle ortası eksik olan.Yapacak bişey yok.