TV'de 7 Gong - Sayı: 42 (20 Ekim 1991)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

Sayın "ZuCChiNi", indirdiğim rar dosyası hasarlı gibi gözüküyor. Açılmıyor. Bir kontrol eder misin?

Motion

Kıdemli Üye
31 Mar 2013
613
3,374
vjRdaz.jpg

Son düzenleme:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,231

İlgine çok teşekkür ederim sevgili "Motion". Sanırım indirmeden kaynaklanan "paket kaybı"ndan filan olsa gerek (kablosuz bağlantı da kullanmıyorum ama...). "Rar" dosyası oluştururken sanırım aşağıdaki resimde görülen kutucuğu (kurtarma kaydı yerleştir) işaretlersek böyle sorunlar olmuyordu. Umarım doğru hatırlamışımdır. Bu konuyu daha önce forumda detayıyla yazmıştım, belki de resimli anlatımlar bölümündeydi, ama şimdi bulamadım. Malum, bütün forumlarda üç harfli kelimeler (rar gibi, öteki "üç harfliler" değil!) aranamıyor. Belki de ondan bulamadım. "ZuCChiNi" dostumuza da dergi için teşekkürler. Sıralı listeye ekledim.

rar_kurtarma_kayd.jpg

Son düzenleme:

ZuCChiNi

Yeni Üye
4 May 2010
77
1,104
Kayseri
Dosyayı tekrar indirdim ve açtım.
Dosyada sıkıntı yok. İndirmeden kaynaklanıyor olabilir.
WinRAR 5,30 sürümü.
Diğer paylaşımlarda kurtarma kaydı eklerim.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,702
İstanbul
İlk fırsatta göz atacağım bir dergi. İçinde ne de olsa New Kids on the Block (NKOTB) gibi 80'lerden günümüze sarkan bizim jenerasyondan bir grup var. Teşekkürler ZuCChiNi..

mehmethulisi

Yeni Üye
7 Haz 2017
6
12
Emeğinize sağlık bizleri televizyonun altın çağındaki kaliteli televizyon dergileriyle yeniden buluşturdunuz.Dergi kapakları yanında içeriklerini de zamanınız olduğunuz zaman paylaşırsanız sevinirim.Ancak bu sayfaya yüklediğiniz içeriklerin resimlerine tıkladığım zaman orijinal boyutunda göremiyorum.Şimdiden çok teşekkürler.