TV'de 7 Gong 1989 Sayı 45 (05 Kasım 1989)

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,318

TV'de 7 Gong 1989 - Sayı 45
Haftalık Televizyon ve sinema dergisi
5 Kasım 1989 tarihli 45. Sayısı
Fiyatı 1500 TL
64 sayfa (16 sayfa ekiyle), 58 MB, CBR

Bu sayının eki de mevcut. Elimde mevcut olan "insert" tipindeki eklerin hangi sayıların içinden çıkmış olduklarını bulmanın çok zor olduğunu, zira bunların üzerine tarih basılmamış olduğunu anlatmıştım. Sevgili "swingtex" bunlardan bir tanesinin tarihini hemen buldu (o eki ayrı olarak sunmuştum). Bu ek bir anahtar görevi yaptı ve gerisi çorap söküğü gibi geldi. Biraz dedektiflik yaparak kalanları eşleştirmeyi başardım. Bundan sonra eğer elimde mevcutsa dergileri ekleriyle birlikte sunmayı sürdüreceğim (Dergiye zımbalı olarak verilmiş ekleri zaten dergiyle birlikte sunuyordum, burada bahsettiğim "insert" olarak verilmiş ve dergiden ayrı düşebilen ekler. Onları eşleştirdim ve birlikte sunacağım.)

file

(Mega)

Program ekinin kapağı
file

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,224
Yine çok teşekkürler. Derginin program eki 1990 yılının 49. sayısından itibaren ana derginin orta sayfalarında zımbalanmış şekilde, ana derginin parçası olarak yayınlanmaya başladı. Böylelikle bu problem ortadan kalkmıştı. Keşke en baştan bu yöntemi kullansalarmış.

Büyük Tuzak Trt'nin yayınladığı çok ses getiren dizilerinden biriydi. Kapaktaki Ray Sharkey ise 1993 yılında çok genç yaşta (41) vefat etmiş.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Bu dergilerin birgün ortaya çıkacağına kimse inanmazdı.Scanfan gibi bir yiğit olmasaydı.Dostum çok önemli işler yapıyorsun çok sağol.Hele ki birde eklerini de ekliyorsan artık önünde saygıyla eğilmekten başka çare yok.