TV'de 7 Gong - Sayı: 8 (20 Şubat 1989)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Burnuna bakmadım, fareyi aşağı doğru çekerken Kaya Çilingiroğlu sandım, Robert Redford'muş. :)
Neyse, iftara 20 dakika kaldı.
Normale dönerim herhalde :)
Teşekkür ederim üstadım, elleriniz dert görmesin.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,224
Burnuna bakmadım, fareyi aşağı doğru çekerken Kaya Çilingiroğlu sandım, Robert Redford'muş. :)
Neyse, iftara 20 dakika kaldı.
Normale dönerim herhalde :)
Teşekkür ederim üstadım, elleriniz dert görmesin.

Yenilerde Robert Redford'un 2017 yapımı The Discovery filmini izledim.1936 doğumlu usta aktörü görünce sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Oyunculuğu sevindirdi ama 81 yaşında olmanın verdiği yüzündeki yaşlılığı görünce de biraz üzüldüm.
Bu arada bugün Clint Eastwood'un da doğum günüymüş(87). Hatta imdb.com yıllar içerisindeki çeşitli filmlerden alınmış resimlerinden oluşan özel bir dosya açmış.

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,318

Özenli tarama ve gerçekçi görüntüler için teşekkürler sevgili "swingtex". Anlaşılan "TV'de 7 Gong"ları tamamlamak niyetindesiniz.

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,224

Özenli tarama ve gerçekçi görüntüler için teşekkürler sevgili "swingtex". Anlaşılan "TV'de 7 Gong"ları tamamlamak niyetindesiniz.

Benim niyetim aslında sinema dergi ve kitaplarınaydı (hâlâ da taramaya devam ediyorum) ama çok fazla zarar görmeleri tereddüte düşürdü. Gong, Hey, Türkiye Çocuk gibi dergiler tarama sırasında zarar görmüyor ki gong dergilerini de zaten seviyorum. Şimdilik devam ediyorum. Yalnız bir şey öğrendim o da taranılacak dergi ya da kitabın adını vermemek. Çünkü olmayınca insanları büyük bir hayal kırıklığına uğratıyorsunuz. Başka bir başlıkta (telefon kamerasına güvenerek) diğer sinema dergilerini de tarayacağımı yazmıştım. Daha sonra olmayınca büyük bir pişmanlık hissettim.
Şimdilik adını vereceğim tek kitap var o da 1001 film adında yaklaşık 1000 sayfa. Taramasını bitirdim düzenlemeleri yapıyorum. İnşallah en kısa sürede ekleyeceğim. Sinema severler için güzel bir kaynak olacak.

hadon

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
10 Mar 2010
3,056
9,086
Kastamonu
Bu sayıdan güzel bir ayrıntı:

Şu sinema makyajcıları harika gerçekten. Aktörü öyle bir yaşlandırmışlar ki, dedemin resmine bakıyorum sandım. :8: