TV'de 7 1982 - Sayı: 18 (26 Nisan 1982)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,228

TV'de 7 1982 - Sayı 18
Haftalık Televizyon ve Sinema dergisi
26 Nisan 1982 tarihli 18.Sayısı
Fiyatı 30 Lira
32 sayfa, 52 MB

An3poL.jpg

Bugün çok farklı bir taramayla buradayım. İlk kez telefonla yaptığım taramayı burada paylaşıyorum. Tabi tarayıcıyla, telefon kamerası bir olmaz fakat şöyle bir problem var ki bu dergi A3 boyutunda ve tarayıcıyla tarasam (düzeltmeyi de sayarak) yaklaşık 4-5 saatimi alacak. Bu şekilde ise yarım saat dâhi sürmedi. Diğer A3 dergilerime göre kalite olarak ne kadar farklı yorumlarınızı bekliyorum. Eskisi gibi bir dergiye uzun süre vakit ayıramıyorum. Bu şekilde olmuşsa eğer ayda 1 yerine 3-5 dergi paylaşmış olacağım.
Yazılar büyütüldüğünde rahatlıkla okunuyor. Renkli resimlerde sorun yok fakat siyah beyaz olanlar biraz karanlık çıkmış.
Normalde benim taramaların boyutu 200 mb'ten aşağı olmaz ama bu defa sadece 52 mb olmuş. Bana sorarsanız diğerleri gibi iyi olmadığını söyleyebilirim diğer taraftansa amaç hem daha fazla paylaşım, hem kitap ve dergilere daha az hasar, hem de vakitten kazanç olduğu için biraz daha geliştirerek devam etmek isterim. Sizlerin fikirlerinizi de almaktan memnun olurum.

Gong ile birleşmediği dönemlerden bir sayı.

12 Şub 2010
15,006
543,758
Teknik işleri uzmanlarına bırakayım
Dallas bir zamanlar şimdinin evlilik programlarından fazla meşgul ederdi kamuoyunu
Hele Ceyar bir efsaneydi ki, Camoka yanında süt kuzusu sayılırdı

O zamanlar aklımın ermediği ama bugünleri yaşayınca anladığım bir husus var
Ceyar'ı aldatan ve psikolojik sorunlu Su Ellen'ın, mazbut ve sorumluluk sahibi Pamela'dan çok daha fazla hayranı vardı

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,610
hiçbiryerde :)
Telefonla tarama tarayıcı kadar düzgün olmasa da
gayet temiz ve tüm dergiye göz attığımda kayıpsız
okunabiliyor. Elinize sağlık üstat teşekkürler, saygılar.