TV'de 7 Gong - Sayı: 38 (10 Eylül 1984)

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,229
TV'de 7 Gong 1984 - Sayı 38
Haftalık Televizyon ve sinema dergisi
10 Eylül 1984 tarihli 38. Sayısı
40 sayfa, 160 MB
file

Eski taramalarımdan biri daha.

Derginin büyük boy olduğu zamanlardan bir sayı. O zamanlar haftalık tv yayın akışı dergi içerisinde sadece 2 sayfa olarak yer alırdı.

Tarama çok iyi olmadı maalesef. Büyük boy dergileri taramakta her zaman zorluk çekiyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

scanfan

Yönetici
25 Eyl 2013
7,211
75,339

Televizyonun yaygınlaşıp renklenmesine rağmen, 1984 yılında hâlâ "Arkası Yarın" ("Radyo Tiyatrosu") devam ediyormuş. TV'de 7 Gong'un bu sayısında ilgili konuda ayrıntılı bilgi veriliyor. Hey gidi günler.

Ayrıca kendinize haksızlık etmeyin sevgili "swingtex", tarama çok doğal ve güzel. Özellikle renklerin aslına uygun olması harika, Üzerinde fazla oynanmamış olması, (beyazlatma vs yapılmamış olması) çok iyi, dergi gerçekten önümdeymiş gibi hissettim bir an. Kaymalar (skew) filan hiç önemli değil, onlar düzeltilir de, bir kere orijinal renklerle oynandı mı, düzeltmek asla mümkün olmuyor. Gerçekçi tarama için size teşekkür ederim, elinize sağlık.

file

Moderatör tarafında düzenlendi:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,938
İstanbul
Muhakkak indirip okumam gereken bir sayı olduğu kapak içeriklerinden belli oluyor. Benim için günün sürprizi bu sayı oldu diyebilirim. Bu özel ve de güzel paylaşım için teşekkürler sevgili swingtex...