Modesty Blaise - 09 - Tehlikeli Kızlar

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
688
34,957
36sc955sz9imgnr5g.jpg

Little Guitars

Yeni Üye
21 Ağu 2019
76
173
Tuzla üstadım,

BD Mag Exhumator sitesine son haftalarda Blek sayıları eklendi, yanılmıyorsam Kiwi de vardı. Göz attınız mı?
Bir de Fransızca sayıları da yüklemeyi düşünüyor musunuz? Ben de yardımcı olabilirim.
Saygılar

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
688
34,957
İçlerinde Blek macerası olmayan Special Kiwi'lerdi. İndirdim ve duruyor. Blek'lerin ise kapakları güzeldi, ama içlerinde eksik kiwi maceraları yoktu. Olsa da kullanamazdım, çünkü hem kareleri büyüterek (bir kitaplık macerayı üç-dört kitapta yayınlanacak şekilde) dizaynı bozmuşlar, hem de kötü bir şekilde renklendirmişler.

Fransızca kiwi'leri yüklemeyi düşünmüyorum. Daha önce de söylediğim gibi, zaten bende hepsi yok. Seriyi, Blek maceralarını çeşitli kaynaklardan bularak oluşturdum.

tuzla

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
3 Şub 2010
688
34,957
İçlerinde Blek macerası olmayan Special Kiwi'lerdi. İndirdim ve duruyor. Blek'lerin ise kapakları güzeldi, ama içlerinde eksik kiwi maceraları yoktu. Olsa da kullanamazdım, çünkü hem kareleri büyüterek (bir kitaplık macerayı üç-dört kitapta yayınlanacak şekilde) dizaynı bozmuşlar, hem de kötü bir şekilde renklendirmişler.

Fransızca kiwi'leri yüklemeyi düşünmüyorum. Daha önce de söylediğim gibi, zaten bende hepsi yok. Seriyi, Blek maceralarını çeşitli kaynaklardan bularak oluşturdum.