biyonik zühtü -büyük transfer (12-23)

kirpi

Yeni Üye
28 Şub 2011
79
497
herkese merhaba bu sıralar arşivi karıştırırken eskiden taradıgım ama suan paylaşımda olmayan bir macera gördüm oda biyonik zühtü
türkiye çocugun subat 1991- 12 sayısından nisan- 23 sayısına kadar devam etmiş bir güzel bir taşlama taşlama diyorum çünkü bu macerası diger zühtü maceralarından oldukça farklı öncelikle çizer ogan yerine abisi celal ve daha farklı çizmiş 91 türkiyesini ve istanbulunu tam anlamıyla anlattmış trafik sorunu susuzluk çevre kirliligi vs. elimde bir çok zühtü maceraları var ama sayılardaki kopukluklar derleme yapmamı engelliyor allahtan bu sayılarda bi sorun olmadıgından taramıştım zamanında bu degişik futbol muhabbetine herkez davetlidir

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Üstadım teşekkürler. Umarım diğer maceralardan da derleme görme şansımız olur. Gol Yemez Mehmet, Ninja Nihat, Ayberk filan. Süper olur yani :)

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,366
141,631
Teşekkürler üstadım,

asıl ben Türkiye Çocuklar konunuzdaki 1 nci resme takıldım, onlar taranıp paylaşıma açılması lazım,

bu derginin tamamlanması demek Türkiyede ki bir sürü çizerin saklı kalmış eserlerinin ortaya çıkması demek benim açımdan.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Değerli kirpi kardeşim sizin bu güzel çabalarınız çizgi tarihimize yeni katkılar sağlıyor ne mutlu sizin gibi güzel insanlarımız olduğu için bizlere umarım uzun seneler beraber oluruz.

yeryüzü

Yönetici
3 Eki 2011
17,047
75,612
hiçbiryerde :)
Teşekkür ederim üstadım.
Benim okumadığım bir karakterdi
ama farklı dönemlerin İstanbul
hikayeleri hep ilgimi çeker.
Şimdi biyonik zühtü ile doksanlar
İstanbuluna gidelim.

seksenler 85

Yeni Üye
27 Ocak 2018
4
9
Değerli arkadaşlar bu formda katkısı olan herkese çok teşekkür ediyorum.uzun zamandır aradığım türkiye çocuk dergisinin eksik olanlarını burdan tamamlamaya çalışırken memlekette ciltleyip sakladığım 90-91-92-93-94-95-96 yıllarının dergilerini babamın yaktığını içim parçalanarak öğrendim.özellikle 93-94-95-96 yıllarının 3-5 eksik olmasına rağmen bütün dergileri vardı.Ben bu dergiyle büyüdüm elinde olanların paylaşmasını çook rica ediyorum. şimdiden teşekkürler.