Kartal Geliyor-Gizli Oyun Talat Güreli (Derleme)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
HIAMkU.jpg

Paylaşımı gönderen, konuşan çizgiler (Davut) kardeşime teşekkür ederim.
Tüm dostlara iyi okumalar.

Hakan Alpin

Çizgi Roman Ustası
Onursal Üye
24 Şub 2015
1,783
15,162
Harika bir paylaşım. Yıllar sonra sayende bir kez daha okuma fırsatım oluyor. Talat abiyi de sevgi ve saygıyla anıyorum. Allahuteala sağlıklı, uzun ömürler versin üstadımıza.

faqeacc

Kıdemli Üye
24 Tem 2019
187
465
Allah Talat Güreli'den razı olsun. Çocukluğumun kahramanıdır o. Ve bu paylaşımı yapan arkadaşa sonsuz teşekkürler.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Konuşan çizgiler dostumuzun bin bir güçlükle yaptığı çalışmaların tam macera okuma keyfiyle taçlandığı eşsiz bir paylaşım olmuş.
Derginin paylaşılmayan ilk bölümlerinden de bir gün okuyacak paylaşımların gelmesi umudumu diri tutuyorum.
Çizgilere müptela iki dostumuza da ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Konuşan çizgiler dostumuzun bin bir güçlükle yaptığı çalışmaların tam macera okuma keyfiyle taçlandığı eşsiz bir paylaşım olmuş.
Derginin paylaşılmayan ilk bölümlerinden de bir gün okuyacak paylaşımların gelmesi umudumu diri tutuyorum.
Çizgilere müptela iki dostumuza da ayrı ayrı çok teşekkür ediyorum.

Sağol üstat.Çizgi roman derlemelerinin kaliteli haliyle okunmasını arzuladığım için, acele etmiyorum.Elimize geçince, arkadaşlar paylaşınca, sayfaları daha iyisiyle değiştiriyorum.Zamanla Ömer Muz, rahmetli Abdulah Turhan'ın Aktolga adlı çizgi romanıyla, Talat Abi'den yeni derlemeler düşünüyonum....

Son düzenleme: