Türkiye Çocuk Dergisi 1994 Sayı 17 (Genel Sayı 0529)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,951

Sevgili ertuga dostumuzun arşivinden.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Haftanız güzel geçsin dostlar.Çocuklar gibi şen olun,şen kalın.Meraklılarına iyi okumalar,iyi arşivler...

Çocuk dergilerine gönül veren ertuga dostumuza ithafen...

Çocuk dergisi sevenlere saygılarımızla...

Son düzenleme:

ertuga

Onursal Üye
5 Mar 2011
1,802
28,148
Maşallah bugün Türkiye Çocuk Dergisi günü olmuş. Ellerinize sağlık. Benim düşüncem hep şu yönde oldu ki bence dergi sahibi olmak hiçbir şey. Önemli olan onu sevenlerine ulaştırmak. Bu arada diğer dergi sahipleri yanlış anlamasın ben kendi adıma düşüncemi belirtiyorum. Murtaza abi ve sizin sayenizde üç yüzden fazla dergi sevenlerine kavuştu. Bu sayı inşallah 3000'leri de bulur sayenizde.

İnsanların taraması için birbirlerine dergi, kitap göndermesi de mutluluk verici şeylerden biri.

altay1944

Onursal Üye
30 May 2009
3,147
4,510
Hani yeni bir şey öğrendiğimizde bir yaşıma daha girdim denir ya benim ki aynen böyle oldu.Suat yalaz hayranı sanırdım kendimi değilmişim.Meğer üstadın çalışmaları da Türkiye çocuk sayfalarında zaman zaman boy göstermiş.Eğer bu sayıları paylaşımda bulunmasa idiniz kesinlikle haberim olmayacaktı..Suat yalaz imzalı gönüller sultanı Halit Bin Velid cizgiromanı ile karşılaştım.Çok sağolun üstad... Bakalım daha neler göreceğiz ne sürprizler bekliyor bizi...