Türkiye Çocuk Dergisi 1994 Sayı 12 (Genel Sayı 0524)

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,464
26,954

Sevgili ertuga dostumuzun arşivinden.Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Haftanız güzel geçsin dostlar.Çocuklar gibi şen olun,şen kalın.Meraklılarına iyi okumalar,iyi arşivler...

Çocuk dergilerine gönül veren seksenler 85 dostumuza ithafen...

Çocuk dergisi sevenlere saygılarımızla...

Son düzenleme:

seksenler 85

Yeni Üye
27 Ocak 2018
4
9
Bu nadide dergileri bizimle paylaşım konusunda emeği geçen bütüün dostlara arkadaşlara çook teşekkür ediyorum. 96 yılının sonunda lise son sınıfa giderken en az 100 tane dergiyi sınıf arkadaşlarıma dağıtmıştım. şimdi o kadar pişmanım ki saklamadığım için... elimde kalan 50 kadar dergi var inşallah tarayıcı aldığım zaman bunları sizlerle paylaşmaya çalışacağım...

gandor08

Yönetici
6 Ocak 2013
18,364
141,492
Bu nadide dergileri bizimle paylaşım konusunda emeği geçen bütüün dostlara arkadaşlara çook teşekkür ediyorum. 96 yılının sonunda lise son sınıfa giderken en az 100 tane dergiyi sınıf arkadaşlarıma dağıtmıştım. şimdi o kadar pişmanım ki saklamadığım için... elimde kalan 50 kadar dergi var inşallah tarayıcı aldığım zaman bunları sizlerle paylaşmaya çalışacağım...

Nerde yaşadığınız bilmiyorum ama tarayıcıyı yakınzamanda almayı planlamıyorsanız, elinizdeki dergileri taranması için ya princeye yada bir başkasına gönderin derim. Bu sene bu dergiler bitebildiği kadar bitecek.

Sağolasın üstadım ellerine sağlık.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,325
Sevgili Ertuga ve Prince dostlarıma çok teşekkür ederim.
Çocuk dergileri altın günlerini yaşıyor.
Beni çok mutlu ettiniz dostlarım.