Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu

Ve ışıklar yanar, film biter, herkes birer birer terk eder salonu. :)
Şimdilik elimdeki son sayı. Fakat bu şarkı burada bitmez. Eylemlerimiz devam edecektir!
(Zeki abinin fırçasını yemeden alnımın akıyla paylaştım bu hafta dergimi. Elindekini paylaşmayanlar düşünsün :D )

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
1989 yılına ait, içerik açısından dopdolu bir dergi.Daha önce belirttiğim gibi, 1987-88 ve 89 yıllarına ait dergileri çok beğenirdim.Bu sayının ortasında 12 sayfalık sarı renkli "Gıdı Gıdı " mizah ilavesi eksiktir.Geçen hafta sonu Haluk Abi'yi arayıp forumumuzda bu derginin yüklenen sayılarından eksik sayfaları olanlarla ilgili bilgi vermiştim.Üstat, elindeki ciltleri kontrol edeceğini belirtmişti...

Son düzenleme:

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,949
ordu-turkey
Shoryuken üstadım umarım sınavın iyi geçmiştir.Zeki abi asıl başarılı ve çalışkan olmayana fırçasını atar.Emek için teşekkürler.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,352
Üstadım teşekkür ederiz emeği geçen bütün saygıdeğer dostlarımıza.Son dergiydi sanırım.Malesef kötü haber geldi.Sağlık olsun bir çare bulmalı.Kötü oldu.Biterse sendromu nedeniyle Marvel ve Dc depolamaya devam Fumetti almaya devam.

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,999
denize sıfır
Derginin armağanı olan uzay taksisini alan çocuklar ne kadar şanslıymış.:)
Keşşşke benim olsaydı:D
Eline sağlık muhterem hemen keyfini sürelim, soran olursa şimdi gelir de.:)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,851
137,094
Yine özel ve güzel paylaşım.
İtinayla temizlenmiş kısımdan aldım.
Emek dolu paylaşım için teşekkürler Kara Murat.
Cuma günü paylaşım yapmasan Rize'ye geliyorduk.:Ğ:Ğ

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,469
26,994
Hüzünlü vedaları hiç sevemedim ama paylaşılacak daha yüzlerce sayı olması umudu hüznümü frenliyor.

(Zeki abinin fırçasını yemeden alnımın akıyla paylaştım bu hafta dergimi. Elindekini paylaşmayanlar düşünsün :D )

Eski paylaşımlardan iki adet dergi kaldığını kimseye söylemedim ki,korkayım Zeki abiden.:D
Eylemlerinize kısık sesle de olsa destek veriyorum kıymetli dostum.Sağ olun,var olun mevcut sayılarla çok güzel nostalji yaşadım kendi adıma...

12 Şub 2010
15,006
543,719
Özenli, mükemmel düzenleme için teşekkür ederim Kara Murat:)
Konuşan Çizgiler'e söz verdim, uygun zamanda eksiklere el atacak ve bu emeklerinize destek olmaya çalışacağım.