Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu

Zeki abinin uyarısı üzerine Cuma günü paylaşamadığım dergiyi paylaşıyorum. Yarın YGS'ye girecek tüm öğrenci kardeşlerime başarılar diliyorum. Kendime de aynı zamanda :)

Yukarıdaki Biyonik Zühtü sayfasındaki "Amice çiçek" espirisine çok gülmüştük. Abimlerle halen arada "amice çiçek" der güleriz. Bir de Bizim Can'da bir parola mevzusu vardı. Ona da denk gelsem çok iyi olacak :)

(ham düzenleme)
(parlatılmış)​

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Bu sayıyı Shoryuken, kendisini ziyaret ettiğim gün taramıştı.İnternet üzerinden aldığım bu sayının ortasındaki 8 sayfalık Ramazan ilavesi, satıcı tarafından alınmıştı.Shoryuken, Haluk Abi'nin (Profesör) eksik olan 8 sayfalık ilaveyi tarayıp kendisine gönderdiğini söylemişti.Fakat, indirdikten sonra ilaveyi göremedim...

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu
Bu sayıyı Shoryuken, kendisini ziyaret ettiğim gün taramıştı.İnternet üzerinden aldığım bu sayının ortasındaki 8 sayfalık Ramazan ilavesi, satıcı tarafından alınmıştı.Shoryuken, Haluk Abi'nin (Profesör) eksik olan 8 sayfalık ilaveyi tarayıp kendisine gönderdiğini söylemişti.Fakat, indirdikten sonra ilaveyi göremedim...

Dostum Ramazan ilavesi bu sayıya değil, iki sonraki sayıya ait.
Bu cuma paylaşacağım elimdeki son sayı ile beraber onu da paylaşacağım. Sıkıntı yoktur :)

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,663
Kasımpaşa
Murat bu ikisi bir arada paylaşımlar ile seriye büyük kalite kattın.
Emeği olan herkese bilhassa da sana çok teşekkürler.