Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,234
Kamlançu

Dergimizin bu sayısı da her zamanki gibi bol renkli. Bizim Can, Hızır Bey, Bizim Sınıf gibi sürekli yayınlanan seriler yanında bu sefer Ömer Muz'dan Ömer Seyfettin'in meşhur eseri Diyet, Ogan Kandemiroğlu'ndan Robot Hasan, İsmail Akyol'dan Afacan, Yurdagün Göker'den Keloğlan maceraları var. Yine bilmeceler, bulmacalar, pratik bilgiler vs derken bir anda bitiyor dergi...
Bir de bu sayıda hoşuma giden bir şey gördüm. Fransa'da yapılan resim yarışmasında Uşaklı Ezgi Yıldız dünya birincisi olmuş. Kimbilir şimdi nerelerde, neler yapıyordur? İnşallah resim dalında kendisini geliştirmiştir :)

(ham düzenleme)
(parlatılmış)

Keyifli okumalar.​

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,003
Geç saatte foruma girince,kimi mesajlara ilk teşekkürü yazma onurunu da kazanılıyor.Kendime hemen pay çıkardım işte.:Ğ
Tanıtımdaki renkli Hızır Bey beni benden aldı götürdü.
Mükemmel işçilik eseri Türkiye Çocuk dergisinin hangi düzenlemesini alayım derken karar veremeyip genelde ikisini birden alıyorum.:)
Teşekkür ediyorum üstadım.Ömrüne bereket...

konuşan çizgiler

Süper Üye
2 Şub 2015
212
1,064
Çizgi Alemi
Kısmen okuyabildiğim diğer çocuk dergilerinden çok farklı özellikleri olan bir dergi idi Türkiye Çocuk Dergisi.Bu nedenle ortaokul ve lise yıllarında bir türlü bırakamayıp uzun süre almıştım.Alamadıklarımı da halk kütüphanelerinde okumuştum.Bu sayı, çıktığı zamanda bayiden aldıklarımdandı.Gandor08 (Selahattin Bey) tarafından Shoryuken'e gönderilmeden önce, Selahattin Bey'in evinde gördüğüm bu sayı ile yıllar sonra hasret gidermiştim...

Son düzenleme:

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Elinize sağlık çok teşekkürler.Hafta sonuna yetişmiş tam zamanında teşekkürlerimle.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Fırsat bulursam renkli yayınlarda ki renk kaymalarına el atarak düzeltmeye çalışacağım.Zaman alsada okuyucular için iyi bir konsept olur.

abolardis

Onursal Üye
12 Şub 2011
6,630
24,405
Photo shopta yapılabilir ama her kare zaman alır sayın Shoryuken zaman olursa basit bir biçimde yapılabilir.Orjinalinden kat kata iyi olur.Saygılarımla.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,953
ordu-turkey
Kısmen okuyabildiğim diğer çocuk dergilerinden çok farklı özellikleri olan bir dergi idi Türkiye Çocuk Dergisi.Bu nedenle ortaokul ve lise yıllarında bir türlü bırakamayıp uzun süre almıştım.Alamadıklarımı da halk kütüphanelerinde okumuştum.Bu sayı, çıktığı zamanda bayiden aldıklarımdandı.Gandor08 (Selahattin Bey) tarafından Shoryuken'e gönderilmeden önce Selahattin Bey'in evinde gördüğüm bu sayı ile yıllar sonra hasret gidermiştim...
Acaba gandor üstad ne alemde çok merak ediyorum.Umarım sağlığı iyidir.
Shoryuken yine ustalığını konuşturmuş sağolsun.

prestij16

Süper Üye
9 Ağu 2010
2,585
3,389
bayılıyorum bu türkiye milliyet hürriyet çocuk dergilerine
o dönem kedinin ciğere baktığı gibi bakardık bayilerde çocuk olduğumuz için
çok teşekkürler