Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu

Dergi benim aldığım dönemde haftada bir kez ve cuma günleri yayınlanıyordu. Aynısını yapıp cuma günleri yayınlayacaktım normalde. Profesör üstadın doğum günü münasebetiyle bugün 3 sayı yayınlamış oluyorum. Bundan sonra fırsat buldukça elimdeki 7 taranmış dergiyi cuma günlerine denk gelecek şekilde yayınlayacağım. Bunların haricinde forumumuzda bulunmayan 8 adet dergi "Konuşan Çizgiler" tarafından taranmak üzere gönderildi, en kısa sürede onları da tarayıp düzenlemeye çalışacağım, kendisine teşekkür ediyorum...

Gelelim dergi içeriğine... Bu sayı yine dopdolu. Her zamanki gibi bilmeceler, bulmacalar haricinde pratik bilgiler, masallar, bilim dünyasından haberler (Tıpta laser kullanımı vs) gibi bol çeişitli içeriğin yanında kısa çizgi romanlar var.
Celal Kandemiroğlu - Biyonik Zühtü - Büyük Transfer
Fatih Okta - Annemi Arıyorum - Kayıp Çocuk
Muammer Erkul - Bilgehan - Yirmibeş Milyar (O zaman iyi paraymış, şimdiki gibi :D)
Mehmet Sevinç - Didemcik
Ragıp Derin - Şahin Bey - Çılgın Kral'a Karşı
Yurdagün Göker - Keloğlan - Başka Medeniyetler maceraları dergiyi süslemiş. İyi de yapmışlar :)

Link: (Ham Düzenleme)
Link: (Parlatılmış)

Nice yıllara Haluk abi. Allah'tan uzun, sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum...​

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Pırıl pırıl dergi,yeni gelenlerin müjdesi.Bayram bize bayram.:D
Nefis tarama ve düzenleme için teşekkürler üstadım.Ayrıca konuşan çizgiler dostumuza da lojistik desteğinden dolayı teşekkürler...

12 Şub 2010
15,006
543,776
İnanılmaz derecede sıcak sayfalar var sunumda.
Gerçek bir çizgi roman şöleni.
Sofra sahibi sevgili shoryuken dostuma çoook teşekkür ediyorum.