Türkiye Çocuk Dergisi 1991 Sayı 18 (Genel Sayı 0374)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
İlk Teravih ile bu akşamdan itibaren Ramazan ayı başlıyor diye bu Ramazan sayısını öne aldım. İçeriğinde C. Kandemiroğlu'ndan Biyonik Zühtü, Fatih Okta'dan Kayıp Çocuk, Muammer Erkul'dan Bilgehan, Mehmet Sevinç'ten Didemcik, Ragıp Derin'den Şahin Bey, Yurdagün Göker'den Keloğlan, Mustafa Kocabaş'tan Haylaz çizgileri ile bir de Commodore 64 Bilgisayar, Nikon Fotoğraf Makinesi, Teyp ve Walkman hediye edilen Hikaye, Şiir ve Resim alanlarında yarışma var. Tabi başvuru süresi geçti, söylemeden edemeyeceğim :)

Dergimizin;
Birazcık kenar boşluklar düzenlenmiş sadece.
:) Renk ayarları vs yapılmış...

Bütün dostlara keyifli okumalar dilerim.​

Son düzenleme:
12 Şub 2010
15,006
543,776
Sunumdaki referans isimler beni indir diyor ama mega link nedeniyle alternatif linki beklemek zorundayım.

Teşekkür ediyorum sevgili shoryuken dostum.

prince

Onursal Üye
20 Ağu 2012
4,471
27,020
Hangisini indireyim bilemedim.İkisi de birbirinden güzel.En iyisi ikisini birden indirip sayfaları çevirmek.
Üstadım nefis paylaşımınıza çok teşekkür ediyor,akşama okumak için indirmeye başlıyorum.Kapak günün anlam ve önemine binaen cuk diye oturmuş :)

ertuğrul

Admin
5 Nis 2009
24,845
137,149
Ben de her iki linki indiriyorum.
Eline sağlık Kara Murat:D
Güzel ve emek dolu paylaşım için teşekkür ederim.

serdary67

Onursal Üye
18 Eki 2009
8,731
25,954
ordu-turkey
Bu sayıyı hatırlıyorum.Çok azda olsa bu dergiden almışlığım vardı.Bu sayı da onlar arasında sonra ise ya biri aldı.Yada sobalık oldu.Bunda benim suçum yok.Aileler bir haluk abimin ailesinin kalitesinde olmayınca bu tip yayınların kaderi hep aynıydı.
Dergi için shoryuken teşekkürler.

sarkomer

Yönetici
18 Ağu 2009
13,336
302,188
Dolu dolu "Türkiye Çocuk" için
ve mıncıklama için verilen emek için
teşekkür ediyorum değerli kardeşim;
sağ olun, var olun...
Saygılarımla...

52308R.gif