George R. R. Martin's A Game of Thrones #2

TürkForces

Çeviri & Balonlama
20 Eki 2011
58
1,111
Ankara
got20001.jpg

Yazların yıllarca sürdüğü ve kışların da bir ömür geçmek bilmediği bir dünyada, Westeros hükümdarlığı kefaretini ödemekteydi.

got20006.jpg

İhanet, şehvet, ayak oyunları ve doğaüstü güçler, entrikacı güney ve yabani doğu topraklarından, soğuk kuzey ve arkasında karanlık diyarları zapt eden Kadim Duvara kadar Krallığın dört bir köşesini hırpalıyordu. Krallar ve Kraliçeler, Şövalyeler ve sürgündekiler, düzenbazlar ve asiller 'Demir Taht' için kanlı bir mücadeleye tutuşmaktaydı.

NOT: Bölümdeki terimler için Epsilon Taht Oyunları çevirisi kaynak alınmıştır.

Not: Akılçelen kitaplar tarafından basıldığı için linkler kaldırılmıştır. Kitabı satın alarak destek olmaya çalışalım.

Moderatör tarafında düzenlendi:

BlackBishop

Çeviri & Balonlama
16 Eki 2010
1,529
14,032
Denizli - İstanbul
Seriyi devam ettirmenize sevindim. Ama ufak bir şey dikkatimi çekti koyduğunuz resimde "Mahzen Mezar" diyor... Bence "Yeraltı Mezarı" olmalıydı...

savok

Admin
30 Eki 2009
19,991
83,664
Kasımpaşa
Çeviri ve balonlama eserleri
çok önemli buluyorum.
Yapılan iş çok özel..
Zor ve uğraştırıcı..
Bu nedenle ve paylaştığınız için size teşekkür ediyorum.
Saygılarımla..

The_DarknesS

Yönetici
Çeviri & Balonlama
17 Nis 2010
9,542
28,640
İzmir
Çok beğendiğim bir serinin çizgi roman uyarlamasının 2. sayısı için teşekkür ederim. Devam etmesi çok güzel.

zinzi

Süper Üye
19 Nis 2011
770
416
Yeditepe İstanbul
Seriyi devam ettirdiğiniz için teşekkürler. Aylar öncesi ilk sayısını okuyup bunca zaman geçtikden sonra ikincisini görmek beni şaşırttı. Doğrusu devam etmiyecek kanısında idi. Ellerinize sağlık.

Bu arada üşüyoruz Ned Reyizz :)