Aşk Gemisi (Türkçe dublaj)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
Nasıl olduysa youtube video portalında dört parçaya bölünmüş olarak buldum. Birleştirip mediafire'a upluad ettim. Haberi olmayan arkadaşlar olabileceğini düşünerek herkesin izleyebilmesi için paylaşıyorum. Başta sevgili 'Baltimora' olmak üzere tüm eski dizileri sevenlere armağanımdır.

'Cinayet dosyası' paylaşımı için http://www.cizgidiyari.com/forum/tu...r/98417-cinayet-dosyasi-murder-she-wrote.html

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
Elinize sağlık, teşekkür ederim sevgili oktay_izm... :)

Eminim ki izlemeyenler için hoş bir sürpriz olmuştur..

Böylesine özel paylaşımların hiç bitmemesini temenni ediyorum..

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Teşekkürler Oktay bu güzel paylaşım için....Eski diziler candır :) bu arada bende de kara şimşek 4 sezon tüm bölümler (90 bölüm) tüm bölümler türkçe dublaj tv amblemsiz olarak mevcut...ama nasıl paylaşabilirim bilmiyorum. not; görüntü kaliteleri dvd formatındadır.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,375
izmir
Teşekkürler Oktay bu güzel paylaşım için....Eski diziler candır :) bu arada bende de kara şimşek 4 sezon tüm bölümler (90 bölüm) tüm bölümler türkçe dublaj tv amblemsiz olarak mevcut...ama nasıl paylaşabilirim bilmiyorum. not; görüntü kaliteleri dvd formatındadır.

İlk İzmir toplantımızda (mümkün olursa) hem tanışır hem elden (Harddisk vasıtası ile) alabilirim. Teşekkürler.

akinalara

Kıdemli Üye
4 Şub 2015
184
333

Youtube'da kanal açıp çocukluğumuzun efsane Kara Şimşek dizisinin bu bölümlerini paylaşabilir misiniz?

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Bu arada elimdeki serinin tüm bölümlerin dublaj ve görüntü kalitesi çok yüksektir...Orjinal trt dublajını filtre edilmiş hali sanırım....En güzelide herhangi bir tv kanalının amblemi olmaması seri boyunca...

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
"Aşk Gemisi" dizisi her gün 18:00 civarında Kanal 26 TV'de yayınlanıyor.

Moderatör tarafında düzenlendi:

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
Ben bir kaç bölümünü izleme fırsatı buldum; hep değişik bölümler. İnternette olmayan bölümler.

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
Dün oynadı. Dünkü bölümü kayıt ettim. Paylaşacağım.

melih_

Onursal Üye
24 Ara 2015
1,213
3,865
Osmaniye
Kanal 26'yı uydu da bulamadım, daha doğrusu var ama görüntü gelmiyor. Sanırım Türksat 4a uydusundan yayın yapıyor. Benim uydu alıcısı eski yani eski uydudan yayın alıyorum. Eski uydudan yayın yapıyor mu acaba bulamadım.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,936
İstanbul
"Aşk Gemisi" 17.06.2020 Kanal 26'da yayınlanan bölümüdür.

iyi seyirler.
Teşekkür ederim. İndirdim lakin bu bölüm bir çok TV kanalında defalarca oynadı maalesef. Hani Titanik'te ilk yolculuklarını yapan Uğursuz yaşlı çiftin olduğu bölüm bu. :) Bu arada Melih Üstadım, ben Kanal 24'e internet üzerinden ulaşıyorum. Şayet uyduda bulamazsan, o şekilde ulaşabilirsin.