Alacakaranlık Kuşağı (Twilight Zone) Türkçe dublaj bölümleri

hggurak

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
8 May 2015
1,133
8,148
İstanbul
Paylaşımımız için çok teşekkürler sevgili "diyar"daşım...
Ancak ben verdiğiniz ilk link haricindeki diğer linklere ulaşamıyorum.
"Dosyalar bloke edildi" gibilerinden bir uyarı alıyorum.
Bir kontrol etmeniz mümkün mü?

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Geçen sene Oktay Arkadaşımızın başlattığı Alacakaranlık Kuşağı konusunu 1. sezon ilk bölümünden itibaren tekrar ele alayım dedim...“TRT’nin ödümüzü patlatan 1980 yapımlı dizilerindendi. Çok şaşırtıcı bir sonla biten gerilim öyküleri gösterilirdi. Hepsinin en büyük numarası sonunda saklıydı ve olayı en akla gelmedik şekilde bitiren sürprizli finali izlerken insanın kanı çekilirdi Toplam 3 sezon 98 bölümden oluşan seri Yakında tüm sezon ve bölümleri ile Diyarda.Buyrun ilk sezonun ilk 3 bölümü...her gün sıralı olarak 3 bölüm eklenecektir...

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
Tek kelimeyle "muhteşem". Harikasın sevgili dostum.

Not : Turbobit'ten normal indirme 1 saat civarında zaman alıyor. Tekrar indirmek için yarım saat daha beklemenizi istiyor. Psiphon3.exe adlı program bekleme süresini yok ediyor. (modem sıfırlama gibi) Ama indirme süresi için yapılacak birşey yok. Ahmet dostumuzdan Mediafire'a yüklemesini rica ediyoruz.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
Teşekkürler Ahmet, ancak, Turbobit'ten farklı bir yere yüklersen hayranları için daha hoş olur. Ha bi gayret!.. (İlk 3'ü hariç diğerlerini indiremedim.)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Teşekkürler Ahmet, ancak, Turbobit'ten farklı bir yere yüklersen hayranları için daha hoş olur. Ha bi gayret!.. (İlk 3'ü hariç diğerlerini indiremedim.)

Bu hafta şehir dışında olduğumdan dolayı başka indirme linkine indiremedim sevgili oktay...Ama izmire döner dönmez mutlaka mega sürücüsünde paylaşımları tekrarlayacağım...

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Sevgili Diyardaşlarımın isteği üzerine Mega'da 1.bölümden tekrar başlıyorum...Turbobit'en megaya uplaod etmek biraz zaman aldığından bölüm gelişleri biraz aksayabilir...Şimdiden affınıza sığınıyorum...Ve MEGA'DA ilk 3 bölüm altaki linklerdedir...İyi seğirler dilerim şimdiden...

1.Sezon 1.bölüm linki

1.Sezon 2.bölüm linki

1.Sezon 3.bölüm linki

Son düzenleme:

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Hazır bu gün sabah ellimi sürmüşken 4.,5. ve 6. bölümü de yükleyeyim dedim...:) Alacakaranlık Kuşağı 1.Sezon 4.,5. ve 6. bölümü istek üzerine mega linke taşındı :)

1.Sezon 4.bölüm linki

1.Sezon 5.bölüm linki

1.Sezon 6.bölüm linki

Son düzenleme:

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Siyah-beyaz ve Türkçe alt yazılı olarak eskiden izlemiştim şimdi indiriyorum emeklerine sağlık kardeşim teşekkür ederim :)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Siyah-beyaz ve Türkçe alt yazılı olarak eskiden izlemiştim şimdi indiriyorum emeklerine sağlık kardeşim teşekkür ederim :)

Keyifle izlemen dileğiyle sevgili Vergilius...Bölümlerin hepsi Siyah beyaz olarak çekilmişti daha gizemli olur diye sanırım...Ama verdiğim tüm bölümler orjinal türkçe ve tv amblemsizdir...Umarım beğenirsiniz.:)

Vergilius

Onursal Üye
25 Nis 2009
5,689
4,849
Çok beğendim ilk bölümü izlemeye başladım görüntü ve ses kalitesi mükemmel çok teşekkür ederim ellerine sağlık :)

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,235
Kamlançu
Ben de alt yazılı birkaç bölümünü izlemiştim, finalinin çok şaşırtıcı olmasından dolayı bayağı beğenmiştim. Türkçe dublajlı henüz izlemedim, indiriyorum şimdi, en kısa sürede izlemeyi düşünüyorum, umarım bir sıkıntı olmaz. :)

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Ben de alt yazılı birkaç bölümünü izlemiştim, finalinin çok şaşırtıcı olmasından dolayı bayağı beğenmiştim. Türkçe dublajlı henüz izlemedim, indiriyorum şimdi, en kısa sürede izlemeyi düşünüyorum, umarım bir sıkıntı olmaz. :)

Yorumlarını bekliyorum Shoryuken,umarım görüntü ve ses kalitesi seni memnun eder....:)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,374
izmir
Bir hayli eski olmasına rağmen, hala müthiş bir izleyici kitlesine sahip olan bir dizi bu. Haliyle, sonradan; 1985 ve 2002 'de tekrar çekimleri olmuştu. Teşekkürler Ahmet.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Bu Günkü bölümlerde hazır...Güle güle izleyin diyeceğim ama ben genelde her bölümü tırsarak izliyorum :) neyse laf kalabalığı etmeden hemen bölümleri ekliyorum....

1.Sezon 11.bölüm

1.Sezon 12.bölüm

1.Sezon 13.bölüm

Beymelikli18

Onursal Üye
26 Eyl 2014
18,880
52,465
Kendi Koltuğunda
Ahmet Akyol hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim, ben 3 adet sinema gibi izledim kurt ve vampirler vardı onların dizisimi bu ben sinemalarını izlemiştim vampir bir çocukla evleniyordu bir kız 3 adet ayrı renkli.Senin verdiklerin farklımı acaba
bilgilendirebilirmisin.

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Ahmet Akyol hepsine ayrı ayrı teşekkür ederim, ben 3 adet sinema gibi izledim kurt ve vampirler vardı onların dizisimi bu ben sinemalarını izlemiştim vampir bir çocukla evleniyordu bir kız 3 adet ayrı renkli.Senin verdiklerin farklımı acaba
bilgilendirebilirmisin.

Sevgili beymelikli sizin dediğiniz Twilight serisi 3 adet Sinema filmden oluşan bir seridir ve paylaştığım Alacakaranlıkla bir ilgisi yoktur....Benim paylaştığım seri ise 1959 yapımı 3 sezon toplam 93 bölümden oluşan,cuma geceleri tv'de oynayan bir televizyon dizisidir....

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
bilgilendirebilirmisin.

Sevgili beymelikli sizin dediğiniz Twilight serisi 3 adet Sinema filmden oluşan bir seridir ve paylaştığım Alacakaranlıkla bir ilgisi yoktur....Benim paylaştığım seri ise 1959 yapımı 3 sezon toplam 93 bölümden oluşan,cuma geceleri tv'de oynayan bir televizyon dizisidir,ve her bir bölümün konusu birbirinden bağımsızdır.Kısacası 20 kusur dakkikalık korku ve gizem hikayelerinden oluşur her bölüm....

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Yeni Bölümleri az önce ripledim....Buda benden tüm Diyardaşlarıma bayram hediyesi olsun...Hepinize Hayırlı ve ağzınızın tadının bozulmadığı bir bayram diliyorum....

1.Sezon 20.bölüm

1.Sezon 22.bölüm

1.Sezon 23.bölüm

muratusta

Süper Üye
14 Ağu 2012
570
2,148
İSTANBUL

ahmet akyol

Onursal Üye
18 Ocak 2016
654
2,552
İzmir
Bayram dolayısıyla ara verdiğim Alacakaranlık Kuşağına devam ediyorum...Bu gün 3 tane yepyeni bölümü sizin için ripleyip megada fırınladım :) Ailenizle birlikte keyifle izlemeniz dileğiyle....

1.Sezon 24.bölüm

1.Sezon 25.bölüm

1.Sezon 26.bölüm

sahin102

Yeni Üye
9 Ağu 2011
10
10
Teşekkürler, çocukken izlemiştim. Tekrar hatıralarım canlandı.

Moderatör tarafında düzenlendi: