Savaş Yıldızı Galactica (1980) Türkçe dublaj

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,373
izmir
Dizinin 3. bölümü olan (Galactica 1980 - S01E03 - Galactica Discovers Earth) "Dünyanın Keşfi" adlı bölüm. İnternette paylaşılmıştı. HD'ye senkronlamıştım. Bölümün son 10 dakikası eksiktir.

kursatk

Yeni Üye
27 Tem 2019
9
8
Bir an eskilere çocukluğuma gittim.. Her cuma beklerdim bu diziyi... Ay üssü Alfa (Uzay 1999), Küçük Ev, Mavi Ay, Ziyaretçiler (Visitors) hepsi güzeldi..

Moderatör tarafında düzenlendi:

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Eksik olma üstat. "Nostalji" diye buna derim. Zamanında çok meşhurdu bu dizi.

muh_ze

Yeni Üye
25 Şub 2019
10
8
TRT arşivinde tüm bölümler vardır diye düşünüyorum. Orada biz yaşlarda bir babayiğit buluna bilse ne güzel olurdu.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
TRT arşivinde tüm bölümler vardır diye düşünüyorum. Orada biz yaşlarda bir babayiğit buluna bilse ne güzel olurdu.
Bildiğim kadarıyla TRT bu ve diğer Amerikan dizilerini telif hakkı gerektirdiğinden yayınlamıyor. Ama ben samimiyetlerine inanmıyorum zira TRT için çevrilen içeriği 5 para etmez dizilere milyon dolarlar harcanırken, maliyeti onlara kıyasla devede kulak bu tarz dizilerin yayınlanmamasını tamamen art niyetli buluyorum, ne de olsa bu diziler gavurların dizileri. Bize sadece milli ve yerli(!) diziler gerekiyor...

Son düzenleme:

R3SPECT

Yeni Üye
5 Nis 2021
4
4
Bildiğim kadarıyla TRT bu ve diğer Amerikan dizilerini telif hakkı gerektirdiğinden yayınlamıyor. Ama ben samimiyetlerine inanmıyorum zira TRT için çevrilen içeriği 5 para etmez dizilere milyon dolarlar harcanırken, maliyeti onlara kıyasla devede kulak bu tarz dizilerin yayınlanmamasını tamamen art niyetli buluyorum, ne de olsa bu diziler gavurların dizileri. Bize sadece milli ve yerli(!) diziler gerekiyor...

Hocam bu TRT nin arşivleri tahmin ettiğim kadarıyla derya denizdir. Acaba şahsi olarak irtibata geçsek arşivlerini açmazlar mı? O kadar TRT payı veriyoruz faturalarda. :D

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,593
34,930
İstanbul
Hocam bu TRT nin arşivleri tahmin ettiğim kadarıyla derya denizdir. Acaba şahsi olarak irtibata geçsek arşivlerini açmazlar mı? O kadar TRT payı veriyoruz faturalarda. :D
Hangi TRT? Modern Talking'in Sandra'nın videolarını bile yükledikten kısa bir süre sonra silen TRT mi? Yoksa aynı şekilde Uğur Dündar'ın 'Çarşamba Gecesi' programlarına bile katlanamayan TRT mi? Şahsen 'Yerli ve Milli' kavramıyla kafayı yemiş bir TRT'den bunları beklemek hayal olur. Halka açık yayınlanan arşiv videolarına bakmak bile bunun için yeterlidir. Bence hiç talepte bulunarak kendinizi yormayın. :)