Tatlı Cadı (Bewitched) 60'ncı bölüm eklenmiştir..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,994
denize sıfır
e0sbkw5pcr6y2rg9i.jpg

Shoryuken

Yönetici
9 Nis 2013
4,044
20,227
Kamlançu
Elma dersem çık, armut dersem çıkma.
Ayva :)
Bu ne menem bir diziymiş merak ettim ama bir şeyin üzerine çok düşülünce ondan bütün hazzım kaçıyor. O yüzden indirmeyeceğim.
Ama yine de bu teşekkür etmeme engel değil :)
Teşekkür ederim İzmir sancağı, elleriniz dert görmesin.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Kadir kıymet bilmeyenlere hala iyilik yapmaya devam ediyorsun ya, ne kadar 'büyük' bir "Büyük Beyaz" olduğun daha iyi anlaşılıyor. Ben olsam bu kadar alicenap olmazdım. Teşekkürler dostum.

vadikızı

Yeni Üye
5 Şub 2017
15
13
Emeğinize sağlık, çok güzel site.

Devamı gelecek mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Emeğinize sağlık ve teşekkürler. Lütfen devamı gelsin..

Dedecan 61

Süper Üye
25 Şub 2019
1,781
4,506
Sağolasın Oktay İzmirli, bu neşeli ve eğlendirici diziyi bize tekrardan hatırlatıp sevindirdiğin için.. :24:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,733
43,994
denize sıfır
elimde 6 sezon vardır youtube da paylaşımlarımı desteklemenizi ve burada paylaşmanızı rica ederim.

Merhaba,
Burada karşılıksız paylaşım esastır, elinizde olanı paylaşın biz elimizden geldiğince destek oluruz zaten.
Ancak bize şart koyulmasını da pek sevmiyoruz.

Bewitched

Yeni Üye
20 Ocak 2017
44
23
Yakında yeni bölüm eklenecek.
biliyorum yıllardır bıktınız bende sürekli yazmaktan bıktım ama allah aşkına büyük beyaz sende yıllardır yaz kış bahar diye oyalıyor yada bir başkası allah aşkın 5 sezon tatlı cadı flash ve teveem sansürlü yada kesiyor sizde retro max var abilerim ablalarım yalvarırım bana tatlı cadıyı verin yalvarırım sitede görmek istemiyoruz bu şartla derseniz bölümlerden sonra girmem bir daha nolur izlemez olaydım diyorum artık nolur allah aşkına
😭

M

mooncizgi

Merhaba,
Burada karşılıksız paylaşım esastır, elinizde olanı paylaşın biz elimizden geldiğince destek oluruz zaten.
Ancak bize şart koyulmasını da pek sevmiyoruz.
elbette tabi bazı bölümler maalesef flashta gitmiş benimde burada desteğim olur. Şu an 134 bölüm kadar vardır müsait olunca paylaşacağım hiç bir beklenti beklemeden olmalı kesinlikle büyük beyaz.