A-Takımı dizisi

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A- Takımı'nın elimdeki bazı bölümlerini arada sırada burada paylaşacağım. Beni takip etmeye devam edin!

A TAKIMI'NIN (THE A-TEAM) KISACA KONUSU

A Takımı, 4 Üye'den (Hannibal, Face, Murdock, B.A Baracüs) Oluşmaktadır. işlemedikleri bir suç yüzünden hapise atılırlar . Ancak, Daha sonra hapisten kaçarlar ve yaşamlarına paralı askerler olarak devam ederler. belirli bir ücret karşılığında zor durumda olanlara yardım eden efsane grub'un Lider'i Hannibal Smith'dir. Templeton Peck yani Faceman ise Gruptaki en çekici üye'dir, Genelde Kadınlar ona bayılır. Murdock, Biraz çılgındır ve grubun tek pilotu'dur. B.A Baracüs ise Grubun tek siyahi ve en kuvvetli üyesidir. A Takımı kendilerine ait olan GMC marka minibüsleriyle dolaşırlar. Minibüs'ün dışı Siyahtır üzerinden Kırmızı bir çizgi geçmektedir. Aracın Jantları da Kırmızıdır.

(Taxicab Wars - 01 Kasım 1983)
A Takımı, küçük bir taksi şoförü şirketinin, onu harap etmeye kararlı olan kötü bir rakip işyerinde dövüşmesine yardımcı olmak için kiralanmıştır.

Çizgi diyarı için özel upload ettim

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

Moderatör tarafında düzenlendi:

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Ellerinize sağlık üstat. Ne varsa eskilerde var. Sevgi ve selamlar.

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A-Takımı dizisi (Labor Pains-İş Sancıları / 8 Kasım 1983)

A Takımı, Decker'in milletvekilleri için bir ülkedeki küçük kasabayı saklı tutarak, yerel büyüleyici Ted Jarrett'ın ustabaşı Burt Cross ve adamları, yerel köylü işçilerine terrorize olduklarını ve neredeyse köleliğini sürdürdüklerini görmek için şok duyuyorlar. Face, hepsini, kurbanlara karşı koruması gereken kurucu birlik bölüm toplantısına çağırmaya başlar.

Col Decker'den kaçtıktan sonra, A Takımı küçük bir kasabada delik açtı ve bir grup göçmen tarım işçisinin duvara sırtını döndüğünü keşfetti. Yerel bir çiftlik sahibi Jarrett onlara oldukça fazla para ödemeyeceğini ve izin vermeyeceğini söyledi. Mahsullerini almadıkça ayrılıyorlar. Hannibal ve birlik işçileri kendi birliklerini kurmaya itiyor ancak Jarrett'in kendi planları var. Emekçileri sendika oylarını bulmak için yer buldular, sonra da bazı başkanları götürmek için oraya gidin. Elbette, etrafındaki A Takımı ile.

Çizgi diyarı için özel upload etdim

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A-Takımı dizisi (There's Always Catch-Her zaman yakalamak var / 15 Kasım 1983)

Mayer ailesi, A takımının cesur oğlu Doug'un eli, Garber'a karşı ayağa kalkmaya çalışırken kırılıyor ve bu adamlar, bütün köy balıkçılarını terörize ediyor, açgözlülükle harekete geçiyor ve birkaç yıl içinde deniz vahşi hayatını mahvedecek acımasız bir balık tutma tekniği sunuyor. Albay Decker'in milletvekilleri izlerini yakından takip ettikleri için ekip acele etmeli.

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A-Takımı dizisi (In The Battle Of Bel Air / Beş Air Dalaşması / 10 Ocak 1984)

Marla Heasley, atanan bir güvenlik şirketine sızdıran araştırmacı bir muhabir olan Tawnia Baker olarak yinelenen oyuncuya katıldı. Orada, A Takımı'nın Col Decker ve adamları tarafından yakalanıp yakalanacağını keşfediyor, bu nedenle Hannibal'ı buluyor. Maalesef onun gözetlenmesi onu şirketin yönetiminin hedefi yapmış ve başka bilgi bulmaya çalışıyorlar Önde gelen bir orta doğudaki diplomatın hayatına yönelik gelecek suikast girişimini de içeren firmanın planlanan faaliyetleri hakkında bilgi bulmuş olabilir.

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A-Takımı dizisi (Say It With Bullets-Kurşunlarla Söyle / 17 Ocak 1984)

ABD Ordusu Onbaşı Charlotte Brown ekibin ağabeyi Paul'u ölümünden yalnızca askeri üssün herhangi bir yerinde silah kaçakçılığı yapmak istediğinde soruşturmasını istedi. Anahtar adam şüpheli bir şekilde lüks olan temel tedarik memuru Mason Harnett ve hatta bir başkası daha var ve silahları saklamak için geniş bir yere oturtuyor; Telesekreterden bir teslim yeri öğrenirler ve yükleri kendileri seçerler, ancak silahsız atış yaparlar ve kaçarlar. Hannibal, Harnett'i cezalandırmak karşılığında onları kurmak için Albay Decker'le eşlik ettiğini fark etmeden Ordu üniformalarına geri dönmeye karar verir. Harnetts bürosuna gidiyorlar, Hannibal bir Pentagon albayı gibi davranıyorlar ama yakında Deckers tuzağına kavuşacaklar ve büyük bir üs içinde zorlukla kaçabiliyorlar. Tawnia Baker, Hernett'i kurar, böylece Murdock onu atalarıyla konuşurken bantlayabilir ve onu yakaladığında onu kurtarır. Hannibal, bu sefer takımı yakalamak için harekete geçirilen bir çok adamı bulunan Decker'i kaçırmaya hazırlanıyor, çünkü Milli Muhafızları atanmış olan konuk evinde hala saklanıyorlar, bir stereo ve Savaş ses efektleri kaydı, bu yüzden Decker'in adamları konuk evini yok ediyor, sadece içeride kimse kalmıyor bulmak için ... sonra eski bir tankta binmeden önce gizlice takılan Ekip çalışıyor, Decker'e ateş ediyor ve Harnetts kıyafetiyle uğraşıyorlar.

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A-Takımı dizisi (The Bend ın the River-Nehrin Bükümü / 25 Eylül 1984)

A takımı, Tawnia'nın nişanlısını, gölgeli Doyle için herkesi korkutan "El Cajon" adlı bir nehir korsanından kurtarmak için Peru'daki Amazon Ormanına gider.

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER​

murtaza5

Yönetici
15 Tem 2009
12,032
317,721
A-Takımı dizisi (Fire-Yangın / 2 Ekim 1984)

Ordu'nun yeni A takımının başında bulunan Col Briggs'e rağmen, gazileri, kadın İtfaiye Sekörü Annie Sanders'ın Roy Kelsey'nin özel olarak işlettiği küçük bir kasabanın itfaiyesini Tristar'ın tüm masrafları karşısında almak istediğini kabul etmesi için kabul etti; Yeni, daha büyük ve daha donanımlı bir şirket, hatta itfaiyecileri ve kundaklamaları için şiddet kullanıyor. Biraz araştırma gerekiyor ama tutuklanan mobster Vince Rogan'ın görünüşte çok karlı olan bu planın arkasında olduğunu ve yaklaşmakta olan davasıyla alakalı olduğunu hissediyorlar ...

izle-indir

KEYİFLİ SEYİRLER

byjeyhun

Yeni Üye
28 Haz 2012
17
35
a takımı kadınlarından hep tawnia baker'dan bahsetmişsiniz ama ilk iki sezonda muhabir amy amanda allen vardı ve tawnia'dan daha uzun süre takımda kaldı ayrıca amy, tawnia'dan daha fazla takımın parçasıydı bunu şurdan anlıyoruz: jenerikte amy'yi canlandıran melinda cula'nın ismi ve görüntüsü olurdu oysa amy ayrıldıktan sonra takıma dahil olan tawnia jenerikte ne ismen ne de görüntü olarak gözükmezdi ve de amy'den daha az süre kaldı takımda.