Magnum P.I. (Türkçe dublaj)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Son düzenleme:

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Magnum - Yeni bölüm

Değerli dostlar, bu bölüm aslında "Cinayet Dosyası" adlı diziye ait. Diğer bir deyişe bir "team-up". Hem Magnum, hem de Cinayet Dosyası. Neyse, izleyince görürsünüz. Tabi önce indirmeniz gerekiyor.

Sevgili Baltimora başta olmak üzere tüm foruma hediyemdir.

Son düzenleme:

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,592
34,890
İstanbul
Değerli dostlar, bu bölüm aslında "Cinayet Dosyası" adlı diziye ait. Diğer bir deyişe bir "team-up". Hem Magnum, hem de Cinayet Dosyası. Neyse, izleyince görürsünüz. Tabi önce indirmeniz gerekiyor.

Çok teşekkürler üstadım, sayenizde izleyemediğimiz bir çok bölümü yıllar sonra izleme şansımız oluyor. İyi ki varsınız. Sevgi ve saygılarımla..

Son düzenleme:

kuriboh

Süper Üye
23 Ağu 2018
494
1,149
şu an dünya'da

Mediafire ölmüş.:':)':)':)'(

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir

Permission Denied.
Bende bu yazı var ve amazondan satın alın diyor.

"Murder She Wrote" by Unspecified may be available for download from Amazon.''

Evet. Farklı bir bilgisayardan girince bu yazıyla karşılaştım. Yanılmıyorsam Mediafire.com telif hakkı yüzünden engellemiş olmalı. İnternetim yavaş olduğundan, tekrar upload etmek benim için zor iş. Önceden indirmiş olan arkadaşlardan biri farklı bir servere (Mega.co - Dosya.co) yüklerse sevinirim. Şayet kimse uğraşmazsa yarın kendim yükleyeceğim dostum. Anlayışın için teşekkürler. Saygılar.

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,621
38,333
izmir
Yeni bölüm linki

Sabah Mega.co'ya yüklemeye başladım. %92'de su koyverdi. Ben de dosya.co'ya yüklemek zorunda kaldım. Link ilk mesaja iliştirilmiştir.