Nostaljik diziler Sitesi hakkında..

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
Aşağıdaki linkte nostalji dizi severler için birçok dizi mevcut orjinal dilde, görüntü kalitesi yüksek değil.

Bu link ile alt yazılarınızı Türkçe'ye çevirebilirsiniz.
Umarım faydalı olur.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,740
Paylaşım ve bilgi için teşekkürler. Altyazı sitesinden çeviri nasıl oluyor? Kısaca yazabilir misiniz?

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
Paylaşım ve bilgi için teşekkürler. Altyazı sitesinden çeviri nasıl oluyor? Kısaca yazabilir misiniz?
Verdiğim linke tıklayınca açılan pencerede "Drop file to upload" kısmına indirdiğimiz alt yazıyı sürüklüyoruz. Açılan kısımda Translator (Google) seç. Yanında dili seç kısmından Türkçe'yi seçiyoruz sonra translate kısmına basıp Türkçeye çevirmesini bekliyoruz, bitince "Save as" kısmına basıp nereye indirmek istiyorsak orayı seçiyoruz. İşlem bu kadar, umarım faydalı olur.

gizemlover

Onursal Üye
5 Tem 2012
859
9,580

Bu link ile alt yazılarınızı Türkçe'ye çevirebilirsiniz.
Umarım faydalı olur.
Siz harikasınız! :) Çeviri sitesi harika oldu, yeminli tercüman gibi çevirdi, mükemmel oldu. 4 5 yıldır çeviremediğim "The Batman" çizgi filmini çevirdi hemen. :)

gizemlover

Onursal Üye
5 Tem 2012
859
9,580
Verdiğim linke tıklayınca açılan pencerede "Drop file to upload" kısmına indirdiğimiz alt yazıyı sürüklüyoruz. Açılan kısımda Translator (Google) seç. Yanında dili seç kısmından Türkçe'yi seçiyoruz sonra translate kısmına basıp Türkçeye çevirmesini bekliyoruz, bitince "Save as" kısmına basıp nereye indirmek istiyorsak orayı seçiyoruz. İşlem bu kadar, umarım faydalı olur.
Ya abi sen bunca yıl nerdeydin?! Kaç senedir var bu site? Kaç senedir derken benim niye haberim yok!? :)

furkan25

Yeni Üye
23 Tem 2010
66
254
Ya abi sen bunca yıl nerdeydin?! Kaç senedir var bu site? Kaç senedir derken benim niye haberim yok!? :)
Gizemlover arkadaşım benim için söylediğin güzel sözler adına sana teşekkür ederim. Ben bu çevirme sitesini tesadüf eseri buldum. Benim de sevdiğim nostalji filmlere bir türlü Türkçe altyazı bulamıyordum; genelde İngilizce bu program, benim de işime yaradı. Benim bu konularla ilgili pek bilgim yok, bilgisi olan arkadaşlara daha faydalı olacaktır. Daha çabuk düzenleyebilecekler.

Üsküdar

Süper Üye
28 Ara 2016
2,516
3,740
Açıklama için tekrar teşekkürler. Şimdi deneyeceğim.

atapamır

Yeni Üye
16 Eki 2020
2
0
Çok güzel, bütün dizileri seyredeceğim. Teşekkür ederim.

oktayyapıcı13

Onursal Üye
29 Haz 2015
1,362
15,444
Nostalji ve dizi denildiğinde Bizimkileri unutmamak lazım...

25422.jpg