Zaman Tüneli (The Time Tunnel 1966) (Türkçe altyazı)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Uzun zamandır uğraştığım ilk bölümünün altyazısını nihayet bitirdim. Çalışmalarımda bana yardımcı olan Google çeviri ve Yandex çeviri'ye çok teşekkürler ediyorum. Sevgili 'Baltimora' başta olmak üzere tüm sevenlerine hediyemdir...

Not 1 : Altyazı diziyle birleştirilmiştir. Yani, ayrıca bir dosya yoktur. İndirip açmanız yeterlidir.
Not 2 : Devamını çevirmeyeceğim. Başka bölümü olmayacaktır. (en azından ben yapmayacağım) Örnek teşkili açısından yükledim.
Not 3 : Sırada Baretta var. Ne zaman çeviririm bilemiyorum.

Son düzenleme:

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
Teşekkür ederim Oktay bey. Çocukluğumun en nostaljik dizilerindendir Zaman Tüneli. 1978- 1979 yıllarıydı sanırım. Neredeyse bütün bölümlerini büyük heyecanla izlerdik. O yıllarda Zaman Tüneli nin üstüne dizi tanımıyorum. Bir de 1976'da yayınlanan Vadideki Hayat. Maalesef tekrarı hiç gösterilmedi bu dizilerin.

necdet

Onursal Üye
17 Nis 2011
1,440
5,391
Teşekkür

Ellerine,yüreğine sağlık,kardeşim.Sevgi ve selamlar.

Evet Oktay'cım,Amazon.com diye bir şey çıkıyor.Çevirme de olmuyor.Anlayamadım.

Son düzenleme:

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,730
43,946
denize sıfır
Harika bir haberi devamı gelmeyecek diye örtmüşsün.:)
Link hata veriyor bi ilgenirsen sevinirim.
Baretta'yı da merakla bekliyoruz.:)

Soleil

Süper Üye
19 Mar 2010
650
977
İndirme linkine tıklayınca Amazon.com 'dan parayla indirilebileceği şeklinde bir yazı çıkıyor ekrana.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Uzun zamandır uğraştığım ilk bölümünün altyazısını nihayet bitirdim. Çalışmalarımda bana yardımcı olan Google çeviri ve Yandex çeviri'ye çok teşekkürler ediyorum. Sevgili 'Baltimora' başta olmak üzere tüm sevenlerine hediyemdir...
Çok teşekkürler üstadım, en kısa sürede indirip izleyeceğim.. :)

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Son günlerde her yer nostalji doldu, ellerine saglik ustat enfes diziydi. Bu ve Logans Run bilim kurguyu sevdiren dizilerdi bana. Mork ve Mindy yüzünden nerdeyse nefret edecektim izlemedim oldu bitti :)

oktay_izm

Onursal Üye
8 Nis 2009
3,619
38,280
izmir
Arkadaşlar, mediafire su koyverdi yine. 368 mb dizi benim için 3 saatlik upload zamanına eş. Büyük Beyaz ile birlikte link üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. En kısa zamanda yeni linkimiz hazır olacak. Sizleri heyecanlandırdığım için üzüldüm. Az sabredin lütfen.

extreme

Çeviri & Balonlama
5 Eyl 2012
785
5,378
Teşekkürler üstat, Mediafire sanırım ismi yüzünden kaldırdı. İsmini Türkçelestirip yüklemeyi deneyin isterseniz.

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Diziyi dün akşam büyük bir keyifle izledim. Gerek ilk bölüm olması ve gerekse konusunun Titanik'de geçmesi isabetli olmuş. Zaman temalı başka bir dizi olan "Zamanda Yolculuk"ta da Titanik olayı işlenmişti. Keşke gerçekten zamanda yolculuk mümkün olsaydı da onca insan hayatını kaybetmeseydi.. Tekrardan teşekkür ederim sevgili dostum...

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Dostum link maalesef tekrar kırık hale gelmiş. Nostalji sayfamda bir takipçimizi buraya yönlendirmiştim. Çok izlemek istiyor. Tekrar yükleyebilirsen çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler..

HACILI

Onursal Üye
14 Kas 2012
2,170
7,981
Dizinin tarihi 1966 yazılı. Bu tarih Yapım yılı mı yoksa ülkemizde televizyonda gösterildiği tarih mi bilemiyorum.
Hoş her ikisi de aynı olsa bile benim için o yıllarda bir şey ifade etmiyordu.
1966 yılında Mersin'de Yatılı devlet okulunda okula başlamıştım. TV ve radyo okulumuzda bile yoktu.
Mersin'de okuduğum yıllardı ve televizyonu teşhir amaçlı büyük mağazaların vitrinlerinde görürdüm hafta sonları.
Reklam amaçlı akşamları açık bırakılan TV de Arap TV yayınlarını sessiz olarak ayakta izlediğim günleri hatırlıyorum.

Paylaşılan diziyi indirip izledim. yaklaşık 55 yıl olmuş yayınlanalı. Buna rağmen konu her zaman cazip bir konu.
Özellikle de benim ilgimi çeken konulardan olduğu için keyifle izledim.
Diğer bölümlerini de bulmam mümkün olsa izlerim.
Paylaşım için çok çok teşekkürler üstadım.
Ellerinize ve emeklerinize sağlık.