Türk Futbol Tarihi (Cilt 1)

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Bilgisayarımı düzenlerken nereden ne zaman indirdigimi hatırlamadıgım bu 7 ciltlik Türk futbol tarihi ansiklopedisini buldum, siteye baktım yok, bende pdf formatından jpg'ye çevirip her gün birini yükleyeyim dedim.

LIPb81.jpg

Baltimora

Yönetici
16 Nis 2009
9,577
34,703
İstanbul
Eserin Haziran 1992'de basıldığını göz alırsak, özellikle biz Galatasaraylılar açısından oldukça şansız bir durum, zira Fatih Terim'in 1996'da göreve gelmesini milad sayarsak; Türkiye'den Avrupa'ya kadar sayısız zafer ve kupa kazanılarak adeta Galatasaray tarihi yeniden yazıldı.. Türk Milli Takımımızın başarıları için de buna benzer sözler söyleyebiliriz. Paylaşım için teşekkürler üstadım..

Son düzenleme:

kuriboh

Süper Üye
23 Ağu 2018
494
1,149
şu an dünya'da
Şu arşivlerden neler neler çıkıyor; örneğin Dünya Kupası üçüncülüğü gibi. Rıza Çalımbay'ın "Ne kadar maç yaparsak o kadar başarılı oluyoruz." cümlesi geldi nedense birden aklıma.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ilkhantok

Onursal Üye
Çeviri & Balonlama
6 Ara 2010
1,981
28,983
Mersin
Eserin Haziran 1992'de basıldığını göz alırsak, özellikle biz Galatasaraylılar açısından oldukça şansız bir durum, zira Fatih Terim'in 1996'da göreve gelmesini milad sayarsak; Türkiye'den Avrupa'ya kadar sayısız zafer ve kupa kazanılarak adeta Galatasaray tarihi yeniden yazıldı.. Türk Milli Takımımızın başarıları için de buna benzer sözler söyleyebiliriz. Paylaşım için teşekkürler üstadım..

Dostum son cilt 2009 da bitiyor ,yani ne ararsan bulabileceksin gibi görünüyor....