TOMTEKS No 25-Katip Bullock..

büyük beyaz

Yönetici
Çeviri & Balonlama
E-Dergi Takımı
17 Ağu 2009
17,734
44,020
denize sıfır
Caretta arşivinden armağan..
Kendisine çok teşekkür ederim.
İyi seyirler..

TKS_CTN_KRKC_025_CD_01.jpg

TKS_CTN_KRKC_025_CD_02.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

harp55

Çeviri & Balonlama
27 Eki 2009
1,841
6,236
Bu dönemin kitap kapaklarına bayılıyorum. kapaktaki iskoç şapkalı pencerenin dışındaki düşmana odaklanış. diğer arkadaş içerden kendine saldırana.
tabancanın biri tüfek olmaktan son anda vazgeçmiş olmalı ki arkadaşımız ona tüfek muamelesi çekmiş tutış mükemmel. Nedim güzel.
ama tarama ve emek daha güzel :) Teşekkürler.

kartal

Onursal Üye
17 Şub 2011
4,294
4,476
Sevgili Kardeşim sana ve Caretta kardeşime bu güzel kitabı bizlere ulaştırdığınız için çok teşekkür ederim.O kadar çok ve birbirinden güzel kitabım oldu ki inanın sevincimi anlatamam.Sizlere tekrar tekrar teşekkürler ederim.

pandora1972

Süper Üye
1 Ağu 2012
2,229
4,833
Büyük Beyaz paylaşımda ve işbirliğinde sınır tanımıyorsunuz, kapak konusunda 71 kankamın düşüncelerine katılıyorum; ziyadesiyle eğlenceli. Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz ama İlhan Tok'u da çık özletmeyin :) .

recocore

Süper Üye
26 Nis 2009
1,563
847
TomTeks hem de 42 sene öncesinden...

Arkadaşlar gerçekten rüyamızda bile göremeyeceğimiz bir çok çizgi romanla buluşmamızı sağladınız.

Harikasınız, sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır.

Gulyabani

Yönetici
15 Ara 2010
5,003
22,069
Sarıyer
Şimdiyeye kadar çizgiromanlarda ve filmlerde çok posta arabası soyguncusu ile karşılaştım ama karıştırmıyorsam ilk defa "kravatlısını" görüyorum. Kit Carson da sanırım en çok çizilen western kahramanlarından biri Teks ve kendi maceralarının çizildiği Buffalo Bill serisinden sonra burada da karşıma çıktı.

Bu ender bulunan çizgiroman için çok teşekkürler, dostlar.

12 Şub 2010
15,006
543,776
West maceraları çok güzel, vahşi batıyı gerçekçi öykülerle anlatıyor

TomTeks ve başka isimli çizgi romanlarda dağınık ve istikrarsız yayınlandılar

En ünlüleri ve değerli olanlarını TomTeks olarak biliyorum

Demirbaş Yayıncılık sayesinde sıralı ve tüm olarak okuyunca vazgeçilmez oldu benim için

Teşekkürler dostlar